Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
3°C

Co, gdzie, kiedy?

13.12.2018 (pojutrze) 18:30
Spotkanie z Krystyną Gucewicz

Rejestracja

Jeśli posiadasz konto w serwisie facebook możesz zarejestrować i zalogować się za pomocą tego konta. W takim przypadku zajmuje to kilka klików / kilka sekund i nie wymaga klikania w maile aktywacyjne!
Kliknij: Zaloguj przez facebook



[wygeneruj nowy kod]

Akceptuję Regulamin oraz Politykę prywatności i cookies serwisu "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com" a także wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu koszystania z portalu "Wirtualny Mińsk Mazowiecki" na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1).

Chcę otrzymywać na ten adres email informator-newsletter z aktualnościami i zapowiedziami.
Newsletter wysyłany jest cyklicznie w każdy czwartek i zawiera aktualności związane z Mińskiem Mazowieckim oraz zapowiedzi wydarzeń. Po zalogowaniu się istnieje możliwość włączenia/wyłączenia tej funkcjonalności. Obecnie korzysta z niej ponad 25 tys. użytkowników serwisu.

W trosce o Twoje dane osobowe informujemy, że przysługuje Ci prawo do wglądu do swoich danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, prawo do żądania ich sprostowania, poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu i wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienie to możesz zrealizować kontaktując się z nami pisemnie na adres "Wirtualny Mińsk Mazowiecki", Skrytka pocztowa 75, 05-300 Mińsk Mazowiecki 1 lub poprzez adres email: minskmaz@minskmaz.com. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do pełnego korzystania z portalu.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L z 2016 119 s.1). Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem Twoich danych osobowych jest Leszek Siporski prowadzący działalność gospodarczą zarejestrowaną pod adresem 05-311 Dębe Wielkie, Walercin 21, NIP: 822-184-51-77 na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Wójta Gminy Dębe Wielkie nr 1486/2009. Adres do korespondencji: Skrytka pocztowa 75, 05-300 Mińsk Mazowiecki 1.
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry