8°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.32
PM25: 4.83 (14,23%)
PM10: 6.40 (32,2%)
Temperatura: 7.88°C
Ciśnienie: 1022.10 hPa
Wilgotność: 79.19%

Dane z 31.05.2023 06:25, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Poszukujemy nowych kontraktów na rynku pracy

Ogłoszenie od: Włodzimierz E-mail: (podany, widoczny dla zalogowanych użytkowników) Telefon: 574508624 Rozmowę rozpocznij od: Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - 'Poszukujemy nowych kontraktów na rynku pracy Dodano 24 marca 2023 Wygasa 16 czerwca 2023 QRCode
My jako firma RV Group Poland Sp. Z O.O.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się poszukiwaniem nowych kontraktów na rynku pracy. Nasza firma ma na celu zapewnienie zatrudnienia dla pracowników, którzy chcą rozwijać swoje kariery w Polsce, a my chcemy mieć pewność, że będziemy mieli stały dostęp do nowych ofert pracy.

Jako firma, która specjalizuje się w pośrednictwie pracy, wiemy, jak trudne może być znalezienie odpowiedniej pracy, zwłaszcza w obcym kraju. Dlatego też chcemy nawiązać współpracę z firmą, która będzie dla nas partnerem w poszukiwaniu najlepszych ofert pracy dla naszych pracowników.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z firmą, która posiada szeroką sieć kontaktów na rynku pracy. Poszukujemy firmy, która będzie w stanie zapewnić nam stały dostęp do nowych ofert pracy.

W ramach naszej współpracy jesteśmy gotowi oferować firmie atrakcyjne wynagrodzenie za każdy pozyskany przez nią kontrakt, co stanowi dla nas korzystne rozwiązanie, ponieważ będziemy mieć pewność, że zawsze będziemy mieli dostęp do najnowszych ofert pracy na rynku.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie od potencjalnych partnerów biznesowych, którzy są zainteresowani współpracą z nami. Chcielibyśmy nawiązać długotrwałe relacje biznesowe, które będą korzystne dla nas obu stron.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą propozycją i czekamy na odpowiedź od firm, które są gotowe podjąć z nami współpracę.


Ogłoszenie 1 z 7
Powrót do kategorii: Biznes
NASTĘPNE
Dodaj ogłoszenie

Aktualności

OK