5°C

52
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 19.88
PM25: 32.10 (128,4%)
PM10: 42.01 (84,03%)
Temperatura: 4.85°C
Ciśnienie: 1021.20 hPa
Wilgotność: 79.75%

Dane z 25.10.2021 23:00, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl

Oferta pracy - Pracownik Robót Drogowych, Brukarz

1/
Ogłoszenie od: PRD Garwolin Sp. z o.o. E-mail: (podany, widoczny dla zalogowanych użytkowników) Telefon: (22) 789 89 67 Rozmowę rozpocznij od: Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - 'Oferta pracy - Pracownik Robót Drogowych, Brukarz Dodano 14 października 2021 Wygasa 04 listopada 2021 QRCode
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego

Pracownika Robót Drogowych/Brukarza

Miejsce pracy: głównie tereny województwa mazowieckiego, siedziba firmy mieści się w Sulbinach (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:

• układanie i utwardzanie nawierzchni z kostki brukowej,
• praca zespołowa,
• prace brukarskie,
• prace fizyczne,
• tworzenie i odtwarzanie nawierzchni drogowych/brukowych.

Wymagania:

• doświadczenie na stanowisku Pracownika robót drogowych/Brukarza,
• odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość,
• mile widziane uprawnienia do obsługi narzędzi udarowych ręcznych oraz zagęszczarek i ubijarek wibracyjnych,
• mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem drogowym.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie w systemie akordowym (rozliczenie z metrów wykonanej pracy i ze zrealizowanych czynności),
• stałą umowę o pracę lub umowę o współpracę,
• pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe,
• pracownicze plany kapitałowe,
• możliwość zakwaterowania.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@prd-garwolin.pl
z dopiskiem:

„PRACOWNIK ROBÓT DROGOWYCH/BRUKARZ”

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (22) 789 89 67

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883).

POPRZEDNIE Ogłoszenie 66 z 242
NASTĘPNE
Dodaj ogłoszenie

Aktualności

OK