Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
-1°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Opieka zdrowotna.

(Postów: 3)


unoo11 Łódź Postów: 3
Czwartek, 15 listopada 2018 19:24:12
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Po ostatniej wizycie u lekarza mam serdecznie dość długich kolejek do i szukam jakiegoś niedrogiego pakietu medycznego w Warszawie np. Znalazłam Enel-Med: https:// cm.enel.pl/centrum-medyczne/nasi-lekarze/ ponoć nie ma problemów z terminami nie wspominając o kolejkach-bo to dla mnie największa strata czasu. Znacie podobną placówkę, którą możecie polecić?
igepro Postów: 8
Czwartek, 6 grudnia 2018 14:36:16
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wszędzie trzeba czekać. Samemu trzeba szukać informacji typu [url]https://inhalujemy.pl/category/blog/[/url ] i to się nie zmieni nawet prywatnie. Na zdrowie pozwolić będzie mógł sobie ten, kogo stać i ma wiedzę.
boddekk Warszawa Postów: 23
Piątek, 7 grudnia 2018 14:12:04
-1
0 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeśli chodzi o dom seniora w okolicach Lublina to ten tutaj http://www.veteris.pl wygląda przyjemnie i komfortowo. Oferuje wszystko co potrzebne starszej osobie - opiekę lekarską, pielęgniarską. Do tego mają udogodnienia takie jak własna kuchnia czy kaplica. Myślę, że to dobra alternatywa dla opieki domowej.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry