Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
6°C

Co, gdzie, kiedy?

Sprzedam mieszkanie/dom

Sprzedam dom w Mińsku Mazowieckim

Dodano:
06 listopada 2018 (wygasa: 13 listopada 2018)

Treść:
Dom murowany z lat sześćdziesiątych o pow 120 m2, parter 3 pokoje ,kuchnia, łazienka , kotłownia,spiżarnia, piwnica. Poddasze do własnej adaptacji.Ogrzewanie centralne z pieca na węgiel. Gaz ziemny,woda i kanalizacja miejska. Dom jest ocieplony, kryty blachą. Działka 2538m2, na działce stoją budynki gospodarcze o pow. 190 m2. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do oglądania.


QRCode Kontakt:
Osoba: Dariusz
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 512238486
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Sprzedam dom w Mińsku Mazowieckim"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
Załączona mapa

DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry