Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Mam do wynajęcia mieszkanie/dom

Wynajmę mieszkanię 48m ul. Topolowa 4

Dodano:
10 lipca 2018 (wygasa: 17 lipca 2018)

Treść:
Do wynajęcia od 01.08. odnowione mieszkanie w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Topolowej 4. Dwupokojowe mieszkanie - 48 m.
Kuchnia ( w pełni wyposażona) połączona z salonem, drugi pokój, łazienka, przedpokój z szafą w zabudowie. Blok nowy, oddany do użytku w 2009 roku. Lokalizacja bardzo dobra, blisko parku, przedszkoli, sklepów.
Czynsz 1100 zł plus opłaty ( czynsz do wspólnoty, prąd).
Mieszkanie wolne od 01.08. W razie pytań proszę o kontakt tel.602774470

Do tej pory mieszkała trzy osobowa rodzina i płaciła ok 400 zł czynszu i ok 120 zł prąd. To wynika z zużycia. Zaczynali od 330 zł za czynsz, ale były duże dopłaty i czynsz został podniesiony podobnie było z prądem.


QRCode Kontakt:
Osoba: Anna Rosłoniec
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 602774470
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Wynajmę mieszkanię 48m ul. Topolowa 4"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry