Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
20°C

Co, gdzie, kiedy?

Mam do wynajęcia mieszkanie/dom

Mieszkanie 52m ul.Kościuszki Mińsk Mazowiecki

Dodano:
15 maja 2018 (wygasa: 22 maja 2018)

Treść:
Do wynajęcia od czerwca przytulne mieszkanie 52m2, umeblowane, 2 pokoje i kuchnia, w łazience wanna możliwość korzystania z piwnicy i rowerowni, ul.Kościuszki, winda, blisko stacja PKP,PKS, szkoły. Cena 1500 zł + czynsz 250 zł +energia elektryczna ok. 100zł. Serdecznie polecam.


QRCode Kontakt:
Osoba: Monika Michalik
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 506834034
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Mieszkanie 52m ul.Kościuszki Mińsk Mazowiecki"
Zgodnie z regulaminem, w tym dziale ogłoszeń nie mogą dodawać agencje i biura nieruchomości. W przypadku stwierdzenia złamania tego punktu regulaminu - prosimy o kontakt na email minskmaz@minskmaz.com


Zdjęcia
DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry