Zarejestruj
16°C

Śmiertelny wypadek na krajowej "50" w miejscowości Stanisławów.

Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

(fot.: KPP w Mińsku Maz.)

W czwartek w miejscowości Stanisławów na drodze krajowej nr “50”, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący osobowym Daihatsu zderzył się z ciężarową Scanią. W wyniku tego zdarzenia, śmierć na miejscu poniósł kierowca Daihatsu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w Stanisławowie na drodze krajowej nr "50". Około godziny 13:50, kierujący osobowym Daihatsu Feroza, 44 - latek, zderzył się czołowo z ciężarową Scanią. Ze wstępnych ustaleń wynika że kierujący Daihatsu jadąc od strony Mińska Mazowieckiego podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym od strony Łochowa samochodem ciężarowym marki Scania. Siła uderzenia była ogromna. 44- latek z Daihatsu poniósł śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora.

Z uwagi na trudne warunki panujące w ostatnich dniach na drogach powiatu mińskiego, policjanci kolejny raz apelują o ostrożną jazdę. Pamiętajmy aby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze.

Przed wyruszeniem w podróż sprawdźmy stan naszego auta. Przypominamy także o obowiązku dokładnego odśnieżania samochodu.

Jedźmy ostrożnie! Życie jest tylko jedno!

Aktualności