Wirtualny Mińsk Mazowiecki
Dziś: Pewnego dnia w Paryżu... - Sala Konferencyjna Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim, Piłsudskiego 1a, 10:00 Dziś: Mjuzikowe Karaoke z Da Grasso - Mjuzik Pub, 21:00 Jutro: Sierpniowe niebo. 63 dni chwały - Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 173, 15:00 Jutro: 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - Zbiórka przy Pomniku Konstytucji 3-go Maja, 16:00 Jutro: 70 sekund ciszy dla Powstania - Miejska Biblioteka Publiczna w Mińsku Mazowieckim, Piłsudskiego 1a, 17:00 Jutro: Powstańczy wieczór filmowy - kino "Mikroklimat" - Gminne Centrum Kultury w Mrozach, 19.00 Jutro: Sylwester w Sierpniu: Panie FREE - Mjuzik Pub, 21:00 Jutro: Muzyka Dancing Kino - KINO - "Anielskie oczy" - Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 173, 21:00 Pojutrze: Kino Mikroklimat w Mrozach zaprasza na film "Samoloty 2" - Kino "Mikroklimat" - Gminne Centrum Kultury w Mrozach, 16:30 Pojutrze: Muzyka Dancing Kino - DANCING- "Aleja gwiazd" - Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 173, 20:00 Pojutrze: Oldschool Retro Party - Mjuzik Pub, 21:00 "Komenda Powiatowa Policji - ul. Piłsudskiego" - ostatnia część "Wirtualnych Wycieczek z lektorem" Aktualności: Awaria w dostawie prądu - Tak dużej awarii w dostawie energii elektrycznej jeśli chodzi o zasięg... Aktualności: Chcesz podróżować dookoła świata? - W każdy poniedziałek do końca wakacji Fundacja EBU zaprasza młodzież i... Zapraszamy na stronę Wirtualnego Mińska Mazowieckiego na facebook - www.facebook.com/minskmaz. Mamy już ponad 3500 fanów!

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Aktualności serwisu
Aktualności z innych stron
Wszystkie Urząd Miasta Powiat Miński Komenda Policji Kronika Strażacka 23. Baza Lotnicza

OSTATNIO DODANE AKTUALNOŚCI

MDK TV

OSTATNIO DODANE WPISY NA BLOGACH

AKTUALNOŚCI

 • Awaria w dostawie prądu Czwartek, 31.07.2014

  Tak dużej awarii w dostawie energii elektrycznej jeśli chodzi o zasięg i czas trwania nie było już dawno. Wczoraj przed godziną 23 "zgasła" spora część miasta, prądu nie było w domach i blokach, nie działało także oświetlenie ulic.

 • Chcesz podróżować dookoła świata? Wtorek, 29.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  W każdy poniedziałek do końca wakacji Fundacja EBU zaprasza młodzież i dorosłych do Miejskiej Biblioteki Publicznej na spotkania z cyklu „Dookoła świata”. Prowadzą je zagraniczni wolontariusze, którzy w ciekawy i zabawny sposób opowiadają o swoich krajach. Dzięki temu można odbyć podróż po Europie bez biletów i żadnych ograniczeń...

 • Trwają zdjęcia do 9. sezonu serialu "Ranczo" Wtorek, 29.07.2014

  Scenami na ławeczce rozpoczęły się 22 lipca zdjęcia do dziewiątego sezonu „Rancza”. Ile stanowisk w rządzie obejmą posłowie PPU, czy ksiądz, który został biskupem pomocniczym, zostanie w Wilkowyjach, co się stanie z Lucy, której kończy się kadencja wójta, dlaczego Czerepach będzie knuł przeciwko Koziołowi i co z tego wyniknie?

 • Krzysztof Bosak zbierał podpisy w Mińsku Poniedziałek, 28.07.2014

  Ruch Narodowy zakończył zbiórkę podpisów potrzebnych do startu w wyborach uzupełniających do Senatu. W niedzielę, 27 lipca na ulicach Mińska Mazowieckiego kilkunastu działaczy najmłodszej siły społeczno-politycznej w kraju zachęcało mińszczan do poparcia kandydatury Krzysztofa Bosaka.

 • Na parkingu przy stacji BP w Stojadłach palił się tir Niedziela, 27.07.2014

  Dziś na parkingu przy stacji benzynowej BP na Stojadłach doszło do pożaru naczepy tira - taką informację podały na facebooku OSP Stojadła oraz Ratownictwo Powiatu Mińskiego.

 • Dariusz Jaszczuk kandydatem PO na senatora Sobota, 26.07.2014

  24 lipca 2014r. o godzinie 18.30 w Mińsku Mazowieckim odbyła się konferencja prasowa, której tematem była prezentacja kandydata Platformy Obywatelskiej w wyborach uzupełniających do Senatu.

 • Nowe graffiti na Centrum Zoologiczno-Wędkarskim Czwartek, 24.07.2014

  Przechodząc lub przejeżdżając ulicą Mireckiego nie sposób nie zauważyć nowej dekoracji na budynku znajdującego się tam Centrum Zoologiczno-Wędkarskiego. Na całej zachodniej ścianie pojawiło się tam niedawno gigantyczne malowidło ze zwierzętami.

 • Kontrowersyjna wycinka drzew na kirkucie Środa, 23.07.2014

  Kilka dni temu informowaliśmy o trwających na terenie cmentarza żydowskiego pracach porządkowych. Prowadzona tam wycinka drzew wywołała na naszym forum (między innymi) mnóstwo kontrowersji stąd też jeszcze raz z prośbą o informacje dotyczące akcji zwróciliśmy się do Gminy Wyznaniowej Żydowskiej w Warszawie.

 • „Czas na zmiany” z Krystyną Pawłowicz Wtorek, 22.07.2014

  W Biurze Poselskim Poseł Krystyny Pawłowicz w Mińsku Mazowieckim odbyła się w poniedziałek 21 lipca br. konferencja prasowa. W jej trakcie Pani Poseł poinformowała regionalne i lokalne media o działaniach podjętych przez Prawo i Sprawiedliwość w ramach akcji „Czas na zmiany”. Działania PiS są reakcją na ujawnione przez media „taśmy prawdy”.

 • Muzyka, dancing, kino Wtorek, 22.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  To rozpoczęty na początku lipca weekendowy cykl przygotowany specjalnie na wakacje przez Miejski Dom Kultury – w piątki kino, w soboty dancing, a w niedzielę koncerty. Projekcje, tańce i występy odbywają się na tarasie MDK. Wstęp każdego dnia jest wolny.

 • „Sztukowany”, czyli festyn sztuki na Starym Rynku Poniedziałek, 21.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Począwszy od 20 lipca w każdą niedzielę na Starym Rynku od godz. 10 będzie się odbywał festyn sztuki „Sztukowany”, organizowany przez Miasto Mińsk Mazowiecki, Muzeum Ziemi Mińskiej oraz Stowarzyszenie Miłośników Sztuki. Swoje prace będą na nim prezentować artyści z Mińska i okolic.

 • Na ul. Bulwarnej pojawiły się nowe ławki Poniedziałek, 21.07.2014

  Dziś na ul. Bulwarnej pojawiły się nowe ławki. Są one elementem małej architektury w ramach przebudowy ulicy, która rozpoczęła się pod koniec ubiegłego roku.

 • 719 osób poznało wiek swojego serca Poniedziałek, 21.07.2014

  Między 17 a 18 lipca przy ulicy Plac Stary Rynek w Mińsku Mazowieckim, w specjalnie przygotowanym busie kampanii „Ciśnienie na życie” przebadało się  719 osób! Każdy, kto odwiedził bus kampanii, mógł bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi oraz zbadać wiek swojego serca za pomocą innowacyjnej aplikacji.

 • Wakacyjna akcja „Parkuj z książką” w miejskim parku Sobota, 19.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Podobnie jak w ubiegłym roku, osoby odwiedzające miejski park mogą w nim oddać się lekturze nie tylko własnych książek. A to za sprawą akcji czytelniczej „Parkuj z książką”, zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury, która potrwa do 31 sierpnia.

 • Nowe "Czarne punkty wodne" na Mazowszu Środa, 16.07.2014

  Od początku tego roku na Mazowszu utonęły 43 osoby, w tym 9 w samej Warszawie. Jak wynika z obserwacji policji, na wodnej mapie Mazowsza są miejsca szczególnie niebezpieczne, w których dochodzi do największej liczby wypadków. Urząd marszałkowski w porozumieniu z Komendą Stołeczną Policji i Komendą Wojewódzką Policji od 5 lat oznakowuje je czarnymi punktami. W tym roku do 90 istniejących punktów dołączy 12 nowych.

 • Mińsk z lotu ptaka cz. 21: skrzyżowanie ul. Warszawskiej i Tartacznej Poniedziałek, 14.07.2014

  Jak co poniedziałek zapraszamy do obejrzenia kolejnej galerii miasta z lotu ptaka. Dziś publikujemy zdjęcia wykonane w różnych kierunkach nad okolicami skrzyżowania ul. Warszawskiej i Tartacznej.

 • Trwają prace porządkowe wokół cmentarza żydowskiego Niedziela, 13.07.2014

  Na terenie cmentarza żydowskiego położonego między ul. Dąbrówki i 1 PLM „Warszawa” trwają prace porządkowe polegające na wycince drzew.

 • Można już korzystać z plenerowych siłowni Piątek, 11.07.2014

  Panowie, którzy montowali w dniu dzisiejszym (piątek) urządzenia siłowni plenerowych przy stacji poinformowali nas, że na dziś przewidują zakończenie prac we wszystkich 5 lokalizacjach. Oznacza to, że można już korzystać  z tych długo oczekiwanych obiektów.

 • Autostrada A2 do Terespola? Akcja na Facebooku Czwartek, 10.07.2014

  Ja pisaliśmy kilka dni temu, trwa przygotowywanie dokumentacji projektowej autostrady A2 od obwodnicy Mińska Mazowieckiego na zachód w kierunku Warszawy. O ile wybudowanie tego odcinka wydaje się być realne w ciągu najbliższych 5-6 lat, o tyle przedłużenie autostrady w kierunku wschodnim to kwestia dalekich planów po 2020 roku.

 • Kamil wrócił z podróży dookoła Europy Środa, 9.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Dokładnie pod dwóch miesiącach mińszczanin Kamil Bodziony wrócił z podróży po Europie. W sumie przejechał przez 29 krajów, pokonując ponad 19 300 km. Spełnił swoje marzenia i to za darmo. „Z całą pewnością pojechałbym jeszcze raz na taki wyjazd” – zapewnia.

 • Skazani na sztukę Wtorek, 8.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Taki tytuł nosi wystawa, na której zaprezentowano obrazy, grafiki i fotografie absolwentów nieistniejącej już, ale kultowej Mińskiej Szkoły Reklamy. Można ją oglądać w Muzeum Ziemi Mińskiej do 3 sierpnia.

 • Mińsk z lotu ptaka cz. 20: parking przy targowisku Poniedziałek, 7.07.2014

  Mamy poniedziałek więc czas na kolejną galerię miasta z lotu ptaka. Publikowane dziś zdjęcia zostały zrobione w jeden z upalnych czerwcowych wieczorów nad parkingiem przy targowisku. Są to jak zwykle widoki w różnych kierunkach i wykonane pod różnym kątem.

 • Oni pod pokrywą codzienności Sobota, 5.07.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  W galerii Miejskiego Domu Kultury można oglądać niezwykłą wystawę fotografii „Oni pod pokrywą codzienności”. Jej autor Jarek Wójcicki – fotograf z pasji i zamiłowania nie lubi schematycznych i oczywistych zdjęć. To co tworzy jest wyjątkowe, tak jak bohaterowie jego prac...

 • Budowa hali sportowej przy GiLO - fotoreportaż Piątek, 4.07.2014

  W dość szybkim tempie powstaje hala sportowa przy Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Pięknej 7A. Budowa tego obiektu rozpoczęła się we wrześniu 2013 roku, dziś po około 10 miesiącach prac stoi już główna konstrukcja nośna budynku wraz z większością ścian zewnętrznych i okien.

 • "Disco Voltaire" - nowy teledysk "Elastic Golf" Czwartek, 3.07.2014

  Od kilku dni na YouTube dostępny jest najnowszy teledysk cegłowsko-mińskiej formacji "Elastic Golf". Materiał ma tytuł "Disco Voltaire" i został nakręcony w minionym roku na terenie gminy Cegłów.

 • Wolontariusze Citi Banku pracowali w Pałacu i w parku Czwartek, 3.07.2014

  W ramach Światowego Dnia Citi dla Społeczności pracownicy Citi Banku, ich rodziny i przyjaciele przyjechali wczoraj do Mińska Mazowieckiego, aby jako wolontariusze pomóc w pracach porządkowych wokół Pałacu Dernałowiczów.

 • Powstaje dokumentacja autostrady A2 od obwodnicy Mińska na Zachód Wtorek, 1.07.2014

  Choć jeszcze sporo czasu upłynie zanim będziemy mogli pojechać obwodnicą Mińska Mazowieckiego dalej w stronę Warszawy, to faktem, jest że prace nad tym projektem od grudnia minionego roku systematycznie posuwają się do przodu.

 • Mińsk z lotu ptaka cz. 19: stadion przy ul. Sportowej Poniedziałek, 30.06.2014

  Jest poniedziałek więc pora na nową galerię z lotu ptaka. Dziś prezentujemy zestaw zdjęć wykonanych nad stadionem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej.

 • Walczyli o honor i sławę Poniedziałek, 30.06.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Mowa o rycerzach z całej Polski, którzy w towarzystwie swoich dam i giermków zjechali do Mińska w sobotę i w niedzielę, 28 i 29 czerwca na IV Turniej Rycerski Jana z Gościańczyc, który odbył się na terenie Muzeum 7 Pułku Ułanów Lubelskich.

 • Trzeci dzień Festiwalu 4M 2014 Poniedziałek, 30.06.2014 Opracowanie: Dariusz Mól

  Nawet padający deszcz nie wystraszył publiczności, która tłumnie przybyła na koncert zespołu Coma, który zakończył tegoroczny Festiwal 4M Mińsk Mazowiecki Miasto Muzyki. Wcześniej na scenie można było usłyszeć The Dumplings, Całą Górę Barwinków i Janusza Radka.

1234567891011Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Ta strona wykorzystuje cookies więcej informacji

Autor serwisu: Leszek Siporski © 2003-2011
Designed by: MindOpen

PRZYJACIELE SERWISU

CS dyziek.com ranczo.org Elitmat Rectime sNik
Wydrukowano ze strony "Wirtualny Mińsk Mazowiecki" www.minskmaz.com w dn. 2014-07-31 15:28:37 z adresu IP: 54.197.61.88