19°C

20
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.05
PM25: 12.05 (28,68%)
PM10: 12.91 (80,35%)
Temperatura: 19.29°C
Ciśnienie: 1009.94 hPa
Wilgotność: 60.34%

Dane z 03.05.2024 21:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Marcin Jakubowski: ul.1 Maja

nora Mińsk Mazowiecki Postów: 426
2014-02-14 09:34:38
Witam,przeczytałam ostatnio,że planowane jest ustawienie słupków przy Liceum Salezjańskim,które zakończą złe parkowanie.W związku z tym mam pytanie,czy takie słupki udałoby się również ustawić na ul.1 Maja?Wiem,że nie ma przy niej żadnej szkoły,ale mieszkają ludzie,a kierowcy parkują tam samochody uniemożliwiając przejście.Znajduje się tam bardzo wąski chodnik.Trudno jest zmieścić się samemu,a co dopiero matce z wózkiem.Zgłaszaliśmy problem SM,ale usłyszeliśmy odpowiedź w stylu "A gdzie oni mają parkować?"Doszło też ostatnio do stłuczki z moim udziałem.Kiedy ja wyjeżdżałam z bramy uderzył we mnie samochód stojący właśnie na chodniku..Kierowcy potrafią też zaparkować nam w bramach wyjazdowych.Proszę o odpowiedź .Pozdrawiam.
Marcin Jakubowski
Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki


Witam serdecznie.
Słupki na ul. 1 Maja są brane pod uwagę. Z uwagi jednak na duże koszty takiego rozwiązania, nie jestem w stanie wskazać w jakim terminie zostaną one zainstalowane. Proponuję składać wnioski do budżetu miasta we wrześniu, co może przyśpieszyć realizację takiego projektu.
Pozdrawiam serdecznie.
OK