11°C

22
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.49
PM25: 13.03 (31,14%)
PM10: 14.01 (86,85%)
Temperatura: 10.81°C
Ciśnienie: 1012.28 hPa
Wilgotność: 76.75%

Dane z 04.05.2024 05:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Marcin Jakubowski: baraki na serbinowie

anka84 mińsk maz. Postów: 2
2013-09-19 19:43:40
Witam Pana!
Jestem mieszkanką tak zwanych baraków!
Mam pytanie? Czy jest szansa na lepsze warunki w tym miejscu? mieszkam tam od ponad czterech lat, przez pierwsze dwa lata było w miarę dobrze lecz kilka rodzin z eksmisji dostały przydział własnie na barakach!!! traf był taki ze zostali moimi sąsiadami!!
Teraz mam bardzo duży problem ponieważ jedni moi sąsiedzi są alkoholikami i awanturują sie prawie co noc a drudzy są strasznie brudni i znoszą śmieci ze śmietników i w tym wypadku pojawiło sie u mnie robactwo różnego rodzaju w tym prusaki!!
I chciałabym podkreślić że mam 4 małych dzieci!!! Jak Pan myśli ile można mieszkac w takich warunkach które się pogarszaja coraz bardziej? Czy Pan ma zamiar coś zrobić z tymi słynnymi barakami?
złożyłam wniosek o mieszkanie lecz wątpie czy bedzie możliwe wydostania sie z tego "getta"
Z powarzaniem
Anna Zawadka
Marcin Jakubowski
Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki


Witam Pani Anno.
Zasady przydziału mieszkań w mieście są takie same dla wszystkich. Jeśli złożyła Pani wniosek o wpis na listę mieszkaniową w sierpniu tego roku, zostanie on rozpatrzony tak jak ponad sto innych do końca listopada. Wtedy też ogłoszona zostanie uzupełniająca lista mieszkaniowa. Czy się Pani na niej znajdzie? Zależy to od Pani sytuacji, którą oceniać będzie komisja mieszkaniowa. Zapewniam Panią że komisja działa bezstronnie i ocenia sprawy obiektywnie. Jeśli znajdzie się Pani na liście mieszkaniowej wtedy dopiero będzie można mówić o jakiejkolwiek perspektywie przydziału lokalu mieszkalnego. 
Pozdrawiam.
OK