19°C

20
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 9.01
PM25: 12.04 (28,69%)
PM10: 12.91 (80,24%)
Temperatura: 18.96°C
Ciśnienie: 1010.05 hPa
Wilgotność: 61.20%

Dane z 03.05.2024 21:15, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Marcin Jakubowski: Modernizacja ulicy Leśnej

ak6 Mińsk Maz. Postów: 31
2013-09-17 14:27:56
Witam,
dziwi mnie fakt, że nikt nie jest zainteresowany faktami, które opisałem i wysłałem czterokrotnie do urzędu miasta oraz dwukrotnie do Pana. Do dziś, od nikogo, nie dostałem żadnej odpowiedzi w tej sprawie!
Poniżej zamieszczam list, który przesyłałem już kilkakrotnie do Państwa. Mam nadzieję, że jednak ktoś zajmie się tą sprawą i wyegzekwuje od firmy wykonującej modernizację ulicy Leśnej, konieczne naprawy źle wykonanych prac!

Witam.
Chciałem zwrócić Pańską uwagę na fakt fatalnego wykonania dotychczasowych prac na przebudowie ulicy Leśnej w Mińsku. Irytuje mnie również kompletny brak nadzoru ze strony miasta nad wykonywaniem tej, jak również innych tego typu prac. Przecież miasto wydając nasze pieniądze powinno dołożyć wszelkich starań aby wydawane one były w rozsądny sposób. A tymczasem dopuszcza się do licznych zaniedbań i usterek, które w niedługim czasie trzeba będzie usuwać - również za nasze pieniądze!
Problem ten opisałem na Forum Mińskich Inwestycji pod adresem: http://fmi.waw.pl/viewtopic.php?f=15&t=202&a... Można tam również zobaczyć zdjęcia, które zrobiłem kilka dni temu na placu budowy. Napisałem w tej sprawie również maile do Urzędu Miasta i wysłałem na ogólnodostępne adresy: sekretariat@umminskmaz.pl oraz boi@umminskmaz.pl jednak oba pozostały bez odpowiedzi.
Bardzo proszę o zainteresowanie się tą sprawą i skontrolowanie prac na ul Leśnej, puki jeszcze nie jest za późno. Niedługo położona zostanie warstwa wierzchnia asfaltu i kontrola prawdopodobnie nic już wtedy nie wykaże.
Z poważaniem
Arkadiusz
Marcin Jakubowski
Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki


Witam serdecznie.
Wszystkie Pana uwagi zostały wzięte pod uwagę, wykonawca został zobowiązany do usunięcia usterek, zdjęcia wadliwej warstwy nawierzchni. Pana wypowiedzi nie zawierały pytań czy wątpliwości i zostały potraktowane jako sugestie, dlatego nie otrzymał Pan odpowiedzi, za co przepraszam. Dziękuję za zwrócenie uwagi na problematyczną jakość części wykonanych prac. Zapewniam jednocześnie że prowadzimy bieżący nadzór nad realizacją tej inwestycji, wiedzieliśmy tez o sygnalizowanym przez Pana problemie.
Pozdrawiam.
OK