21°C

8
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.90
PM25: 5.04 (12,13%)
PM10: 5.46 (33,58%)
Temperatura: 21.08°C
Ciśnienie: 1020.84 hPa
Wilgotność: 54.76%

Dane z 30.04.2024 19:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Poszukuję dobrej fryzjerki na uczesanie weselne

9 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 0
OLA-1
Mińsk Mazowiecki, postów: 0
Sobota, 19 maja 2012 23:35:31
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Poszukuję dobrej fryzjerki na uczesanie weselne w Mińsku Mazowieckim, proszę o podpowiedź.
mińsk mazowiecki Postów: 2
paaatsoooon
mińsk mazowiecki, postów: 2
Niedziela, 27 maja 2012 18:37:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
niedawno został otwarty nowy salon fryzjerski na Wyszyńskiego na przeciwko policji, ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona, miła obsługa, a pani Ela jest znakomita. polecam;)
Mińsk Mazowiecki Postów: 13
Pola88
Mińsk Mazowiecki, postów: 13
Niedziela, 27 maja 2012 18:50:01
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Salon u Marzeny na ulicy Traugutta mogę poleci czesałam się już tam dużo razy, zapisałam się także na swój ślub ;)). Na śluby czesze szefowa fajne i pomysłowe uczesania robi. Pozdrawiam
mm Postów: 29
Babyfaces
postów: 29
Czwartek, 21 czerwca 2012 13:58:42
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Do Sz.P. Extremelove: niechże Pani nie robi z siebie idiotki, wczoraj ogłosiła Pani "wynajęcie fotela fryzjerskiego" a tu pochwalny post na temat własnego salonu - że niby zadowolona klientka pisze? Droga Pani Fryzjerko Elo/Extremelove jak już Pani robi takie rzeczy, proszę to robić bardziej umiejętnie, tak żeby nikt się nie zgapnął bo wychodzi śmierdząca kiszka! Żałosne do czego posuwają się pseudofryzjerki! ŻAŁOSNE !
mińsk maz Postów: 63
saraelizondo
mińsk maz, postów: 63
Czwartek, 28 czerwca 2012 16:15:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam Marte z Vipa. Salon ogólnie do kitu ale ta jedna osoba w tym salonie jest super:) Czesze mnie na każdą impreze:)
Mińsk Mazowiecki Postów: 15
BasiaNow
Mińsk Mazowiecki, postów: 15
Środa, 11 lipca 2012 12:59:29
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Beata w Estemedicusie fajnie czesze, polecam! Kobieta ma wyobraźnie, a co najważniejsze super realizuje swoje pomysły. Dwa razy się juz u niej czesałam i za każdym razem miałam zupełnie inną fryzurę i obie równie fajne :)
Postów: 27
Dorrrcia22
postów: 27
Czwartek, 12 lipca 2012 13:37:53
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przyłączę się do tematu. Co sądzicie o salonie Michelle na Warszawskiej? Chyba, że może jeszcze inne polecane salony? Która z fryzjerek ma największą wyobraźnię i potrafi zrobić piękną fryzurę, która wytrzyma całą noc? Osobom reklamującym własne salony z góry dziękuję ;)
Mińsk Mazowiecki Postów: 12
MonikaM-W
Mińsk Mazowiecki, postów: 12
Piątek, 24 sierpnia 2012 11:29:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Polecam p. Paulinę z salonu VIP. Czesała mnie na sesję ślubną (dopiero po ślubie przeprowadziłam się do Mińska, więc wcześniej czesałam się gdzie indziej). Pokazałam jej zdjęcie (chciałam aby fryzura przypominała tę ze ślubu), więc nie wiem jak z własnymi pomysłami, zrobiła podobna i b. ładną. Trzymała się bardzo długo (przez noc, ponieważ sesja rano i potem cały dzień). Miło mnie to zaskoczyło (posiłkowałam się tylko opiniami z internetu), trwało to ok. 50 min., zapłaciłam 60 zł (ale to w tyg., w sob. może jest drożej?). Fryzura nie była sztuczna i przeładowana lakierem, czego wręcz nie cierpię.
Mińsk Mazowiecki Postów: 19
adelaida
Mińsk Mazowiecki, postów: 19
Sobota, 25 maja 2013 22:43:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Agnieszka Kawka kiedyś pracowała salon Natura koło księgarni, w tej chwili otworzyła własny salon dokładnie nie wiem jaka ulicy ale po schodkach w tym budynku co była kiedys sekcja 8

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK