Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
16°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Pora wyciągnąć rower z piwnicy

(Postów: 4)


backdor Mińsk Postów: 14
Niedziela, 8 kwietnia 2018 10:25:20
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Wiosna zadomowiła się już chyba na dobre :) Najwyższy więc czas na wyciągnięcie roweru z piwnicy i przerzucenie się na ten środek lokomocji. A jak to u was wygląda :) ??
iwon_icha sulejówek, mmaz Postów: 23
Niedziela, 8 kwietnia 2018 17:22:42
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Tak,zdecydowanie dziś był ten dzień.Poza miastem jeszcze to przyjemność ale dziś gdy niemal wszyscy wyruszyli na spacery nie zwracają uwagi że idą całą szerokością ścieżki rowerowej
maciejziebra Mińsk Postów: 10
Wtorek, 10 kwietnia 2018 07:35:36
-1
0 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Muszę powiedzieć, że również uwielbiam jazdę na rowerze i jak tylko pogoda opisuje, to wskakuje na jednoślad i w ten sposób się poruszam. Zwłaszcza, że komunikacja miejska działa w naszym mieście tak jak działa. Zwłaszcza, że zaczyna się sezon na remontowanie ulic, a więc korki i utrudnienia. Rower - wszędzie się można nim wcisnąć, taka prawda. A i są przecież sposoby na to, aby ochronić się przed deszczem, wiatrem i innymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Przykład: https://www.dadelo.pl/ochraniacze-na-buty/ - odzież dedykowana tego typu celom.
preAgnieszka Warszawa Postów: 28
Wtorek, 17 kwietnia 2018 10:16:48
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Ja odświeżyłam rower w zeszła niedzielę. Chciałam wcześniej ale oczywiście nie było czasu. Mega fajnie, że można już spokojnie wybrać się na przejażdżkę, choć muszę przyznać, ze ruch roweru był nieco wzmożony w ten weekend.

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry