Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Operacja haluksa.

(Postów: 4)


Annah12 Łódź Postów: 2
Piątek, 8 września 2017 21:44:39
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam . Mam skierowanie na operację haluksa jednej stopy , bardzo bym chciała ją zoperować , ale obawiam się długiej rekonwalescencji. Mój haluks jest niewielki , ale stopa jest już zdeformowana i boli. Lekarz poleca mi zapisać się zaraz po operacji na rehabilitację, aktualnie pomieszkuję w Łodzi i tylko tutaj znalazłam bez kolejek taką opcję: [URL=http://salve.pl/przychodnie/oferta/poradnie-specjalistyczne-salve/poradnia-rehabilitacyjna/zakres-swiadczen/]http://salve.pl/przychodnie/oferta/poradnie-specjalistyczne-salve/poradnia-rehabilitacyjna/zakres-swiadczen/[/URL ]. Czy ktoś z Was miał podobną operację?
malta Warszawa Postów: 17
Czwartek, 12 października 2017 21:20:19
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nawet jeśli niewielki jest haluks to i tak lepiej operować i nie czekać, aż paluch bardziej się wykrzywi. Mi robił je dr Bryłka z Poradni chorób stopy. Nie musiałam potem nawet gipsu nosić tylko takie specjalne buty rehabilitacyjne. Wszystko ładnie się zagoiło i pozbyłam się tego okropnego bólu
michael56 Wrocław Postów: 25
Środa, 18 października 2017 08:23:44
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jestem mężczyzną i sam mam ten wstydliwy problem z haluksami. U mnie haluks pojawil się na skutek urazu. Zaczyna mnie to draństwo coraz bardziej boleć, więc wizyta u ortopedy będzie konieczna.
gama Mińsk Mazowiecki Postów: 24
Wtorek, 24 października 2017 19:57:05
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Haluksy dobrze robi Otwock (szpital ortopedyczny). Leżałam wprawdzie na coś innego, ale była ze mną pani po operacji już drugiego haluksa. Pierwszy robiła rok wcześniej i stópka wyglądała jak z bajki

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry