16°C

13
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 5.70
PM25: 7.54 (17,94%)
PM10: 8.07 (50,24%)
Temperatura: 15.54°C
Ciśnienie: 1009.46 hPa
Wilgotność: 71.05%

Dane z 03.05.2024 08:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Naprawa laptopa

2 postów
Latowicz Postów: 3
Berni05
Latowicz, postów: 3
Środa, 22 lipca 2015 15:58:14
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Potrzebuję wskazówek odnośnie dobrego serwisu/naprawy laptopów (Toshiba w moim wypadku) i w rozsądnych cenach w MM - prawdopodobnie przelutowanie kondensatorów lub coś z NEC/Tokin. Które serwisy polecacie, których nie?
Postów: 50
czajek
postów: 50
Czwartek, 23 lipca 2015 09:55:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Napewno nie polecam Impetu. Poszedłem raz ze swoim HP - nie ładowała bateria. Nie wiedziałem czy to wina baterii czy ładowarki więc poszedłem do w/w sklepu bo miałem pod blokiem. Tam pan popatrzył, pocmokał, poprzemieniał ładowarki po czym stwierdził że to grubsza sprawa, zepsute gniazdo i Bóg wie co jeszcze i że naprawa 400 zł wyniesie, jak nie więcej a najlepiej to jakbym kupił nowego. Poszedłem po inną diagnozę (dla pewności) do sklepu na Pilsudskiego ( na przeciwko policji, nad sklepem z butami). Tam Pan również podłączył lapka do innej ładowarki i wszystko działało. Kupiłem najtańszy zamiennik za 49 zł i działa do tej pory. Nie wiem jak poradziliby sobie z większą naprawą.
Ze względu na totalną ściemę jaką zaserwował mi pan szpecjalista (wspomne przy okazji że przyjemny jak zomowiec) z Impetu napewno nie polecam tego sklepu.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK