16°C

14
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.32
PM25: 8.55 (57,03%)
PM10: 9.14 (20,31%)
Temperatura: 15.70°C
Ciśnienie: 1014.56 hPa
Wilgotność: 63.19%

Dane z 27.04.2024 12:40, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dezynfekcja spożywcza

2 postów
Postów: 34
seba_45
postów: 34
Poniedziałek, 19 lutego 2024 21:23:20
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Hej wszystkim na forum! Chciałbym podzielić się moimi doświadczeniami z korzystania z usług dezynfekcji spożywczej oferowanych przez TetonClean ( https://tetonclean.pl/oferta/dezynfekcja-spozywcza). Jako właściciel małej restauracji, higiena i bezpieczeństwo żywności to dla mnie priorytet. Zdecydowałem się na skorzystanie z ich usług i to była jedna z najlepszych decyzji!

Usługa dezynfekcji spożywczej TetonClean okazała się niezwykle skuteczna. Profesjonalizm zespołu i stosowanie nowoczesnych, bezpiecznych dla żywności metod dezynfekcji przekroczyło moje oczekiwania. Od momentu przeprowadzenia dezynfekcji, zauważyłem znaczącą poprawę w zakresie czystości i bezpieczeństwa w mojej kuchni.

Korzystanie z tej usługi daje mi również dodatkową wartość w oczach klientów, którzy coraz częściej zwracają uwagę na te aspekty przy wyborze miejsca, w którym chcą spożywać posiłki. Polecam serdecznie TetonClean każdemu, kto chce podnieść standardy higieniczne w swoim biznesie gastronomicznym. To inwestycja, która się opłaca!
Postów: 6
Masert
postów: 6
Środa, 27 marca 2024 12:48:59
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Przedstawiamy naszą ofertę firmy Efekt DDD https://efektddd.pl/o-nas , działającej w branży usług deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz ozonowania. Nasza firma zawsze skupia się na najwyższych standardach, profesjonalizmie i skuteczności, zaspokajając wszystkie potrzeby naszych klientów. Oferujemy swoje usługi głównie na obszarze województw Małopolskiego i Śląskiego.
Post edytowany

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK