Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
2°C

Co, gdzie, kiedy?

Forum

Animator dla dzieci - urodziny, komunie, wesela

(Postów: 4)


magdalena Mińsk Mazowiecki Postów: 2
Piątek, 9 lutego 2018 19:18:41
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Uczymy i bawimy! - to nasze motto. Oferujemy niesztampową animację dla dzieci, pełną konkursów, ciekawych eksperymentów i twórczej zabawy dla tych najmłodszych oraz nieco starszych. Nasi pięknie przebrani animatorzy zajmą się profesjonalnie Państwa dziećmi na urodzinach, chrztach, komuniach, weselach. Scenariusz animacji układamy zawsze zgodnie z Państwa życzeniem. Mamy 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć muzycznych, plastycznych i ruchowych dla dzieci w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Wspaniała zabawa gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
rym-i-rytm@wp.pl
orkanksav Mińsk Postów: 9
Środa, 14 lutego 2018 13:19:40
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
W sumie nie wiem po co taki animator... kiedyś nie było i fajnie się ludzie bawiły.
orkanksav Mińsk Postów: 9
Środa, 14 lutego 2018 13:21:05
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Niewątpliwą zaletą jest szybkość budowy. Dom szkieletowy można postawić realnie w 2-3 tygodnie, wejść i mieszkać. Z domami murowanymi nie ma tak kolorowo. Budowa trwa znacznie dłużej. Domy szkieletowe mają niską akumulacyjność ścian przez co szybciej się nagrzewają, ale też szybciej wychładzają. Ściany domku szkieletowego nie oddają tak długo ciepła jak ściany domku murowanego. Ale z drugiej strony taki domek można szybciej ogrzać. Z tego co wiem, to w domach szkieletowych średnio sprawdzają się rozwiązania oparte na ogrzewaniu podłogowym. Jak już to ogrzewanie powietrzne - przez to zdecydowanie szybciej można go ogrzać. Aby poznać wszystkie wady i zalety należałoby zapoznać sie ze specyfikacją obu rozwiązań. W przypadku domów w technologii szkieletowej możesz to zrobić np tutaj: https://www.siniat.pl/pl-pl/centrum-wiedzy/strefa-eksperta
orkanksav Mińsk Postów: 9
Środa, 14 lutego 2018 13:21:22
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Oj, nie tutaj mi się napisało :)

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry