10°C

12
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 4.79
PM25: 6.90 (46%)
PM10: 7.47 (16,61%)
Temperatura: 10.29°C
Ciśnienie: 1018.16 hPa
Wilgotność: 69.25%

Dane z 17.05.2024 07:35, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

28.04.2016zamienię termin wizyty(NFZ) u okulisty w "Centrum"

7 postów
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
kosiba
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Czwartek, 31 marca 2016 17:50:58
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Witam, 28.04 2016 mam wizytę u okulisty - Dr M.Gwary w przychodni "Centrum" ul. Piłsudksiego w Mińsku. Niestety z powodu wyjazdu służbowego nie mogę z niej skorzystać. W rejestracji "nie posredniczą w zamianie" i proponują mi przepisanie na sierpień. Może jest ktoś, kto ma termin np. tydzień, dwa później (maksymalnie koniec maja) i chce się zamienić. Warunek - nie może to być pierwsza wizyta u okulisty, tylko kolejna (nie w tym roku, tylko w ogóle). Osobę zainteresowaną proszę o kontakt pod nr tel. 604 46 14 74. Magdalena
Ze względu na niskie oceny posty użytkownika Phi Beta są widoczne tylko i wyłącznie dla zalogowanych użytkowników
sześć stóp nad ziemią Postów: 2907
garbaty_anioł
sześć stóp nad ziemią, postów: 2907
Sobota, 2 kwietnia 2016 00:09:24
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
można, bo czuć w tym pieniądze
Postów: 540
free
postów: 540
Sobota, 2 kwietnia 2016 16:13:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Odradzam tę panią doktor. Czekałam na wizytę pół roku. Chodziło o okulary. Źle zbadała wzrok, męczyłam się z fatalnie dobranymi okularami. Dopiero optometrysta na Traugutta załatwił sprawę profesjonalnie.
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
kosiba
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 20:10:29
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
każdy mierzy swoją miarą... Napisałam "zamienię", a nie "odstąpię". Komuś brakuje podstawowej (tak by się wydawało) umiejętności czytania ze zrozumieniem ...
Mińsk Mazowiecki Postów: 5
kosiba
Mińsk Mazowiecki, postów: 5
Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 20:45:24
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Do Phi Beta: tak, można im w zasadzie jest obojętne kto przyjdzie na wizytę, jedynie istotne jest aby zgadzał się rodzaj wizyty - kolejna za kolejną (tzn. druga, piąta, itd.) a pierwsza za pierwszą. Stan moich oczu jest w miarę stabilny, ale wymaga stałego monitorowania (jaskra, wady skojarzone, neowaskularyzacja ), przy wizytycie mam wyznaczaną kolejną za pół roku, lub częściej w miarę potrzeb, ewentualnie badania. 5 listopada wyznaczono mi termin na 28.04 , trudno przewidzieć pół roku wczśniej co bedziemy wtedy robić. jak dowiedziałam się, że muszę wyjechać, zgłosiłam się z nadzieją, że Pani rejestratorka po prostu zadzwoni do kogos, kto jest zapisany np . tydzień później i zaproponuje tej osobie mój termin, a mnie wpisze na miejsce tej osoby. Okazało się to chyba zbyt trudne, a na pewno zabrakło dobrej woli, usłyszałam "my nie pośredniczymy", więc próbuję na własną rękę. Trudno, wizyta pewnie przepadnie a mi pozostanie przepisać się na koniec sierpnia (najblizszy wolny termin). Przykro tylko , że trole z garbatym mózgiem nie rozumieją, że kogoś nie stać na prywatne leczenie i szuka mozliwości zamiany
Ze względu na niskie oceny posty użytkownika Phi Beta są widoczne tylko i wyłącznie dla zalogowanych użytkowników

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.

Aktualności

OK