Zarejestruj
12°C

KRUPA Izabela

Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
Kandydat do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki
Okręg nr 2, KWW Mińskie Forum (lista nr 16)

Izabela Krupa: mińszczanka od urodzenia, architekt, zarządca nieruchomości. Od 10 lat pracuję w największej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mińsku Mazowieckim, 8 lat na stanowisku Zastępcy Prezesa ds. gospodarowania zasobami mieszkaniowymi, a od 2 lat na stanowisku Prezesa Zarządu. Zarządzamy 110 budynkami na terenach o powierzchni ponad 29 ha, prawie 4 tysiącami lokali, które zamieszkuje ponad 8 tysięcy mieszkańców. Dbam o utrzymanie w dobrym stanie technicznym zasobów mieszkaniowych, o estetykę i funkcjonalność osiedli, jestem prekursorką nowoczesnych placów zabaw, nowych altan śmietnikowych, termomodernizacji budynków i dobrze zagospodarowanych terenów zielonych. Wprowadziłam wiele nowoczesnych rozwiązań w działalności Spółdzielni, m.in. Zintegrowany System Informatyczny, masowe płatności, e-faktury. W czasie mojej kadencji w 2012 roku Spółdzielnia uzyskała tytuł Zasłużony dla Miasta Mińsk Mazowiecki, ponadto zaktywizowaliśmy Klub Seniora, organizujemy dla dzieci półkolonie letnie i zimowe w Klubie Osiedlowym przy Spółdzielni, działamy na rzecz integracji wielopokoleniowej.

Prywatnie żona i matka dwójki dzieci, biegam, gram w tenisa, jeżdżę na rowerze, lubię dobrą książkę i aktywne spędzanie czasu.

Pracując w Radzie Miasta będę działała na rzecz zwiększenia ilości i częstotliwości połączeń miejskiej komunikacji dla zmniejszenia korków w centrum, ograniczenia transportu ciężkiego na małych uliczkach miejskich, rozszerzenia monitoringu dla poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, obniżenia kosztów utrzymania lokali zależnych od Miasta.

Materiał sfinansowany przez KWW Mińskie Forum