Zarejestruj
12°C
Materiał sfinansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

FRANKIEWICZ Ewelina Magdalena

Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
Kandydat do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki
Okręg nr 1, KWW Mińskie Forum (lista nr 16)

Drodzy Wyborcy,

ukończyłam studia wyższe o kierunku Zarządzanie i Marketing, od 10 lat pracuję w zawodzie technika farmaceutycznego, obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Pedagogika. Jestem także Instruktorem Sportu i rekreacji ruchowej, właścicielem Klubu Walki Grappler i współzałożycielem stowarzyszenia MKS MMA TEAM.

Odkąd Mińsk Mazowiecki stał się moim domem staram się aktywnie uczestniczyć w życiu miasta, chętnie angażując się w inicjatywy, które służą nam Mieszkańcom. Jestem organizatorem kilkudziesięciu przedsięwzięć sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracując z lokalnymi i wojewódzkimi instytucjami samorządowymi staram się pozyskiwać środki na bezpłatne zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży w ramach warsztatów pn.: brazylijskie piątki z jiu jitsu czy sportowe wakacje z jiu jitsu. Jestem mamą dorastającego chłopca, na co dzień pracuję w aptece, sama organizuję lub współuczestniczę w akcjach charytatywnych dla potrzebujących dzieci, dorosłych i osób niepełnosprawnych. Bliskie są mi problemy zarówno najmłodszych jak i rodziców czy osób starszych. Prowadzę także działalność gospodarczą i z doświadczenia wiem z czym mierzą się mikro-przedsiębiorcy w naszym mieście.

Na moją decyzję o starcie w tegorocznych wyborach do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki miał wpływ przede wszystkim fakt, iż w ramach wykonywanego mandatu chcę jeszcze bardziej przyczyniać się do rozwoju naszego miasta. Jest jeszcze wiele obszarów, którymi należy się zająć, aby każdemu z nas żyło się lepiej, bezpieczniej, wygodniej. Pracując w Radzie Miasta chcę być jak najbliżej Mieszkańców, słuchać ich potrzeb i oczekiwań. By każdy z Was mógł być przekonanym, że nawet jednostka może coś zdziałać i mieć wpływ na to co nas otacza. Pragnę w szczególności skupić się na potrzebach dzieci, młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych, ale nie zapominając przy tym o inwestycjach drogowych potrzebnych w naszym mieście, rozbudowaniu komunikacji miejskiej, dalszej rewitalizacji zieleni, przedsiębiorcach.

Materiał sfinansowany przez KWW Mińskie Forum