5°C

53
Powietrze
Jakość powietrza jest średnia.

PM1: 20.39
PM25: 32.89 (131,55%)
PM10: 43.25 (86,5%)
Temperatura: 5.22°C
Ciśnienie: 1021.41 hPa
Wilgotność: 81.63%

Dane z 25.10.2021 22:05, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl

Oferta pracy - Inżynier Budowy

1/
Ogłoszenie od: PRD Garwolin Sp. z o.o. E-mail: (podany, widoczny dla zalogowanych użytkowników) Telefon: (22) 789 89 67 Rozmowę rozpocznij od: Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - 'Oferta pracy - Inżynier Budowy Dodano 14 października 2021 Wygasa 04 listopada 2021 QRCode
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Garwolinie Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego

Inżyniera Budowy

Miejsce pracy: głównie tereny województwa mazowieckiego, siedziba firmy mieści się w Sulbinach (pow. garwoliński)

Zakres obowiązków:
• analiza dokumentacji technicznej,
• nadzór wykonywanych robót,
• koordynacja pracy pracowników, podwykonawców i sprzętu,
• przestrzeganie zasad BHP,
• przygotowanie harmonogramu robót i zapotrzebowania materiałowego.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe budowlane,
• min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku majstra robót drogowych,
• znajomość prawa budowlanego,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość programów pakietu MS Office,
• odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość.

Oferujemy:
• stałą umowę o pracę lub kontrakt menedżerski,
• możliwość zakwaterowania,

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV na adres mailowy biuro@prd-garwolin.pl
z dopiskiem:
„INŻYNIER BUDOWY”

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (22) 789 89 67

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

POPRZEDNIE Ogłoszenie 67 z 241
NASTĘPNE
Dodaj ogłoszenie

Aktualności

OK