11°C

53
Powietrze
Bywało lepiej...

PM1: 21.89
PM25: 33.26 (133,06%)
PM10: 49.62 (99,23%)
Temperatura: 11.28°C
Ciśnienie: 1017.70 hPa
Wilgotność: 85.88%

Dane z 22.09.2020 02:30, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl

Hurtownia LEVERT zatrudni przedstawiciela handlowego

1/
Ogłoszenie od: Justyna Bakuła E-mail: (podany, widoczny dla zalogowanych użytkowników) Telefon: 517-76-85-86 Rozmowę rozpocznij od: Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - 'Hurtownia LEVERT zatrudni przedstawiciela handlowego Dodano 16 września 2020 Wygasa 14 października 2020 QRCode
Hurtownia fryzjersko – kosmetyczna LEVERT z siedzibą w Mińsku Mazowieckim ul. Kościuszki 25, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
OBOWIĄZKI:
- budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z Klientem,
- regularne odwiedzanie Klientów,
- przedstawianie oferty handlowej i promocji,
- fachowe doradztwo w zakresie kosmetologii i paznokci,
- realizacja założonego planu sprzedaży,
- praca na terenie woj.mazowieckiego

WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat.B,
- punktualność,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność samodzielnego i aktywnego działania,
- motywacja do pracy oraz do osiągania wyników,
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność

OFERUJEMY:
- narzędzia pracy (samochód + telefon służbowy),
- atrakcyjne warunki pracy adekwatne do zaangażowania i realizowanego planu sprzedaży
- ciekawą pracę w młodym i ambitnym zespole

CV ze zdjęciem prosimy składać osobiście w sklepie firmowym Levert:
Mińsk Mazowiecki, ul.Kościuszki 25 lok.usł.26 (na dole obok Akcydensu)

lub na adres mailowy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.8)

Załączona mapa

POPRZEDNIE Ogłoszenie 111 z 191
NASTĘPNE
Dodaj ogłoszenie

Aktualności

OK