Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
-2°C

Co, gdzie, kiedy?

Ogłoszenia

Zatrudnię nauczyciela wspomagającego do przedszkola

Dodano:
06 grudnia 2018 (wygasa: 20 grudnia 2018)

Treść:
Zatrudnię od zaraz nauczyciela wspomagającego do 2 chłopców autystycznych 5 latków w grupie zerówka. Praca z wychowawca grupy i pomocą. Przedszkole Prywatne "Kubuś" w Warszawa Wesoła ul. Jeździecka 21f/13 ( jeden przystanek za Mc Donalds w Starej Miłosnej 400 m od przystanku). Praca na umowę , wynagrodzenie 2500 zł. netto , wymagane wykształcenie: pedagogika specjalna lub Oligofrenopedagogika,oferty CV na maila: przedszkolekubus@op.pl i tel. 602678951


QRCode Kontakt:
Osoba: Marek Nowicki
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 602678951
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Zatrudnię nauczyciela wspomagającego do przedszkola"Załączona mapa

DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry