Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
-1°C

Co, gdzie, kiedy?

Ogłoszenia

Praca w ochronie 15,50 netto - okolice Dobrego

Dodano:
06 grudnia 2018 (wygasa: 20 grudnia 2018)

Treść:
Zatrudnimy do ochrony budowy w okolicy Dobrego z własnym samochodem. Stawka 15,50zł/h netto. Mile widziane doświadczenie.
Oczekujemy:
• Zaangażowany/a w obowiązki,
• Punktualność,

Oferujemy:
• Elastyczny grafik,
• Terminowe wynagrodzenie,
• Atrakcyjne stawki,

Kontakt:
784-910-607
email: slawomir.bialek@konsalnet.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb rekrutacji na powyższe stanowisko przez Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszonych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Konsalnet Holding S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Konsalnet Holding S.A. z siedzibą w 01-267 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 55,
2. inspektorem ochrony danych w Konsalnet Holding S.A. jest Pan Mateusz Jankowski, iod@konsalnet.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat;
5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

QRCode Kontakt:
Osoba: Sławomir Białek
(Adres e-mail jest podany i widoczny dla zalogowanych użytkowników)
Telefon: 784 910 607
Rozmowę rozpocznij od: "Dzwonię w sprawie ogłoszenia znalezionego na minskmaz.com - Praca w ochronie 15,50 netto - okolice Dobrego"

Zdjęcia

DODAJ OGŁOSZENIE

Wyślij ogłoszenie do siebie lub znajomych

Nie możesz się dodzwonić do osoby kontaktowej lub nie masz chwilowo na to czasu? Wyślij ogłoszenie na swoją skrzynkę email aby mieć pod ręką wszystkie dane.
Jeśli uważasz, że ogłoszenie może zainteresować Twoich znajomych - możesz im również wysłać jego treść. Pamiętaj, że w mailu tym Twój adres oznaczony będzie jako nadawca, podane zostanie również Twój adres IP.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.