Zarejestruj
2°C

Ważne piosenki Raz, Dwa, Trzy

Kino Muza zaprasza w czwartek, 1 marca o godz. 20 do sali koncertowej MSA na wyjątkowy koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy. Już można kupować bilety!

Tytuł koncertu „Ważne piosenki” nie jest przypadkowy, bo to pasjonująca podróż po muzycznym świecie zespołu. Adam Nowak na tle ważnych piosenek snuje opowieść o życiu, miłości, zakamarkach ludzkiej duszy – przygląda się naszym przywarom, zadaje pytania o sens życia, mocuje się z wiarą i niewiarą. Teksty Adama Nowaka są kunsztownie skonstruowanymi opowieściami z głębokim przesłaniem. Jak mówią, to filozoficzne kapsułki, które chce się połknąć, by poszerzyć świadomość.

Co ważne, zespół od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków. Wielbiciele i sympatycy grupy kochają Adama Nowaka i jego zespół za senne bossanowy, kojące rytmy reggaeowe, miękko otulające dźwięki gitar, akordeonu i kontrabasu. Bogactwo instrumentów, technicznie doskonałe aranżacje, pełna pasja tworzenia i grania to znaki firmowe formacji. Raz Dwa Trzy to zjawisko. Fenomen. Dobrze, że będzie można posłuchać ich w Mińsku.

Bilety już są w sprzedaży – kosztują 95 zł/os. i są do kupienia w kasie kina Muza oraz na stronie: muzakino.pl

Aktualności