Zarejestruj
30°C

W Mińsku powstaje klub Exo Fitness

Exo Fitness sieć klubów średniej wielkości istniejąca od 2014 roku. Po Markach i warszawskim Bemowie nowy punkt powstanie w naszym mieście. Jego otwarcie zaplanowano w połowie listopada przy ul. Targowej 1/3.

– Zadaniem naszej firmy jest stworzenie warunków do treningu zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze zdrowym trybem życia, jak i tych, które od dawna aktywnie trenują – mówi Piotr Kacprzyk, jeden z twórców marki. – Chcemy by nasze kluby wzbudzały emocje i budziły pasję w grupie naszych odbiorców. Naszą misją jest spełniać ich oczekiwania i dawać efekty – dodaje.

Klub Exo Fitness będzie wyposażony w sprzęt czołowych producentów takich jak Life Fitness, TechnoGym czy Precor. W ofercie znajdą się również zajęcia grupowe, przestrzeń do zabaw dla najmłodszych, strefa funkcjonalna. Będzie też można zrobić darmową analizę składu ciała, a kawa i wi-fi będą dostępne bez ograniczeń. Działał będzie także shake bar.

Klub będzie otwarty w godz. 6-23 w tygodniu, a w weekendy w godz. 8-20. Każdy karnet obejmować będzie pełną ofertę klubową.

– Nasze kluby nie posiadają umów, opłat członkowskich i w prosty sposób zachęcają do wejścia w ten świat – zapewnia Piotr Kacprzyk.

Przedsprzedaż pierwszych 200 karnetów ruszyła na stronie internetowej z początkiem października. W Exo Fitness honorowane będą także karty Multisport.

Nowy klub będzie zajmował powierzchnię 950m².

Oprac. na podst. mat. Exo Fitness

Aktualności

Komentarze

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: mirek065 (postów: 309)
  • Czwartek, 5 października 2017 06:34:14

Czekam na galerię zdjęć Exo Fitness real.

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: MG (postów: 227)
  • Czwartek, 5 października 2017 11:52:35

Plotki niosły że jakaś siłownia/fitness miały powstać w nowo budowanej galerii Emma róg Warszawska/Kościuszki. Ale jak widać to tylko plotki, chyba że ktoś może to potwierdzić. Mimo wszystko fajnie że powstają takie obiekty w Mińsku - będzie luźniej ;-)

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: anuukad (postów: 4)
  • Czwartek, 5 października 2017 16:51:48

duży plus za godziny otwarcia :)

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.