Zarejestruj
24°C

VII Turniej w brazylijskim jiu jitsu dla dzieci i młodzieży oraz VIII Turniej No Gi Fight Grappler Cup

Opracowanie oraz foto: mat. organizatorów

Jak co roku Miński Klub Sportowy MMA TEAM, Klub Walki Grappler oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim zorganizowali równocześnie dwa turnieje, które odbyły się w minioną sobotę 7 października na hali sportowej w SP nr 1 w Mińsku Mazowieckim.

Turniej w brazylijskim jiu jitsu został zorganizowany po raz siódmy, zaś Turniej No Gi Fight Grappler Cup już po raz ósmy. Nasze miasto gościło łącznie prawie 250 zawodników i zawodniczek z różnych stron Polski. Jak zwykle odwiedziły nas ekipy z Białorusi i Litwy.

Zawody odbywały się równocześnie na pięciu matach, co pozwoliło na ich sprawny przebieg. Walkom dzieci towarzyszyły ogromne emocje, huczny doping i oczywiście wsparcie rodziców i trenerów. Każde z dzieci otrzymało dyplom i medal, a najlepsi nagrody rzeczowe, które wręczał Dyrektor Mosir Pan Robert Smuga jako Honorowy Patron obu turniejów. Drużynowo podopieczni trenera Marcina Frankiewicza zdobyli II miejsce. Turniej dla dzieci był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Mińsk Mazowiecki.
Na macie dorosłych również nie brakowało widowiskowych pojedynków. Pojawili się zawodnicy zaliczający się do czołówki Polski, m.in. znany z organizacji FEN Kamil Łebkowski czy walczący na gali Grappler Night Mateusz Siński z Hunter Warszawa.

Obydwa turnieje zostały objęte Honorowym Patronatem Polskiego Związku Ju Jitsu oraz Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego.

- Te zawody nie udałyby się bez przychylności Władz naszego Miasta - Burmistrza Marcina Jakubowskiego i Dyrektora MOSiR Roberta Smugi oraz całego Działu Imprez z którymi współpraca to dla nas prawdziwa przyjemność, za co serdecznie dziękujemy. Z każdą edycją staramy się podnieść poziom organizacyjny, tak by przede wszystkim zawody przebiegały zgodnie z harmonogramem i w możliwie najkrótszym czasie. Cieszy nas fakt, że tylu zawodników wybiera nasz Grappler Cup, bo stanowi to dla nas motywację na tworzenie kolejnych edycji. Także do zobaczenia za rok - podsumowali imprezę organizatorzy Ewelina i Marcin Frankiewicz

Wyniki podopiecznych Klubu Walki Grappler

Dzieci:
I miejsce: Damian Wieczorek, Antoni Rosa, Łukasz Godłoza, Wiktoria Klepacka;
II miejsce: Martyna Bodecka, Natalia Wolińska, Asia Wrona, Monika Kozera, Agata Lipska, Andrzej Frankiewicz, Zachariasz Otsmane, Piotr Lipski, Jarek Bodecki;
III miejsce: Dawid Bankiewicz, Jakub Jęda, Wiktoria Koc, Aleksandra Bodecka,
IV miejsce: Filip Kosut, Aleks Sitek, Antoni Sikorski, Dominik Kozera, Bartek Pietrasik

Dorośli:
I miejsce: Marcin Frankiewicz
II miejsce:  Jakub Kuć, Zachariasz Otsmane, Julia Paździoch
III miejsce: Zdzisław Raubo

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.