Zarejestruj
25°C

Śnieżny poranek w Mińsku

(fot. minskmaz.com)

Kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na letnie mogli dziś rano poczuć satysfakcję. W poświąteczny wtorkowy ranek do miasta powróciła zima, która przykryła białym puchem ulice, chodniki oraz zielone już drzewa i skwery.

Padający śnieg sprawił, że na ulicach zrobiło się mokro i ślisko. Takie warunkie przyczyniły się najprawdopodobniej do wypadku z udziałem dwóch aut, który zdarzył się około godziny 6 rano na skrzyżowaniu ulic Kazikowskiego i Warszawskiej. Jego następstem były utrudnienia w ruchu ponieważ część ulicy Warszawskiej została zamknięta (w obie strony) na czas prowadzonych czynności. Zima nie oszczędziła również kolejarzy. Mińszczanie podrózujący do Warszawy pociągami musieli się liczyć z utrudnieniami spowodowanymi opóźnieniami kilku pociągów w tym "Łukowianki".

Prognozy na poświąteczny tydzień nie są niestety optymistyczne - opady śniegu i deszczu przewidywane na następne kilka dni. Także nocą temperatury mogą spadać do wartości ujemnych. 

Aktualności

Komentarze

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Transportowo (postów: 4)
  • Środa, 19 kwietnia 2017 09:50:10

Tragedia, miałem z synem dzisiaj uderzyć do ZOO w wawie w ramach poszerzonego urlopu - śnieg załatwił nie tylko drogowców :(

+2
+2 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników

w d...e z taką wiosną....;/

+1
+5 -4
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: kumak (postów: 15380)
  • Środa, 19 kwietnia 2017 23:01:33

Kwiecień plecień...wracałem nocą do domu.Przez 300 km było parę śnieżyc. Najniżna temperatura jest na ranem a mi udało się wrócić około 3-ciej...akurat spadało do zera. fajnie że nikt nie kazał sypanie piasku władzom miasta

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: kaha11 (postów: 9)
  • Wtorek, 25 kwietnia 2017 17:46:59

ale już nie mozemy stwierdzic, ze zima zaskoczyła kierowców.. bo przeciez to wiosna!

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.