Zarejestruj
12°C

Skywayrun Military 2017

Edycja Skywayrun Military II 2016, start biegu na 5km

Po ogromnym powodzeniu poprzednich edycji, już po raz trzeci biegacze z całej Polski będą mogli pobiec po pasie startowym lotniska 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Janowie. W tym roku Skywayrun Military wystartuje 21 października na dwóch dystansach. Są jeszcze wolne miejsca!

Skywayrun Military III miał odbyć się 9 września, ale organizatorzy przenieśli imprezę na 21 października. W biegach może wziąć udział w sumie 700 osób. Czeka na nich 350 pakietów startowych na dystansie 5 km (bieg zaplanowano na godz. 15) oraz 350 pakietów startowych na dystansie 10 km (początek o godz. 16.30). W pakiecie znajdują się: koszulka techniczna upamiętniająca bieg (w tym roku wyjątkowa, bo z oryginalną, specjalnie przygotowaną, grafiką przedstawiającą MiG-a), numer startowy z chipem do pomiaru czasu, woda lub napój izotoniczny oraz pamiątkowy medal na mecie. Cena pakietu biegu na 5 km to 59 zł (jeśli opłatę wniesie się do 21 września, po tym terminie wzrośnie do 69 zł). Pakiet biegu na 10 km kosztuje 69 zł (po 21 września 79 zł). Zapisy zamknięte zostaną 19 października.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę:
https://monsterevent.pl/pomiar-czasu-w-sporcie/zapisy-on-line/event/33-SKYWAYRUN%20MILITARY%20III

Także osoby towarzyszące muszą zarejestrować się na stronie i zaakceptować regulamin wydarzenia.

W dniu imprezy biuro zawodów znajdować się będzie na terenie 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego i będzie czynne w godz. 11-17. Biegacze muszą się stawić w biurze minimum 2 godziny przed startem swojego biegu. Warunkiem wstępu (pamiętajmy, że jest to teren wojskowy, gdzie obowiązują szczególne zasady) będzie jednorazowa karta wejściowa uprawniającą do przebywania na terenie lotniska, którą każdy uczestnik otrzyma tydzień przed biegiem drogą elektroniczną na podany podczas zapisów adres e-mail. Warto być jednak na lotnisku wcześniej, gdyż w trakcie całego wydarzenia przewidziane są również atrakcje dla kibiców, m. in. wystawa ekwipunku i sprzętu lotniczego.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji o Skywayrun Military III na:

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.