Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

23.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Lista aktualności

„Z borsukiem bezpieczniej” w Zespole Szkół w Stojadłach

Wtorek, 2 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z mińskiej komendy zorganizowali dla przedszkolaków w Zespole Szkół w Stojadłach profilaktyczne spotkania edukacyjne, w które zaangażowali sierżanta Borsuka, maskotkę Komendy Stołecznej Policji. Podczas spotkania z maluchami, policjantka od szkolnej profilaktyki, dzielnicowy i sierżant borsuk ćwiczyli z dziećmi zapamiętywanie numerów alarmowych i omawiali zasady zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych. Przedszkolaki mogły też posłuchać wykładu na temat zawodu policjanta i zobaczyć jakie wyposażenie jest używane przez mundurowych podczas codziennej służby.

Policjantka od szkolnej profilaktyki starszy sierżant Dominika Witek wspólnie z dzielnicowym starszym sierżantem Rafałem Bieńko zorganizowali dla przedszkolaków z Zespołu Szkół w Stojadłach spotkania edukacyjne w ramach programu prewencyjnego „Z borsukiem bezpiecznej”.

W spotkaniach aktywny udział wziął sierżant Borsuk – maskotka Komendy Stołecznej Policji.

Mundurowi łącząc w bardzo ciekawy sposób zabawę z wykładem, pokazali dzieciom jak należy zachowywać się w życiu codziennym i jakich zagrożeń należy unikać, aby dzieciom nie stała się krzywda.

Podczas zabawy maluchy ćwiczyły znajomość numerów alarmowych, a także zachowanie się na drodze.

Policjanci podczas spotkania opowiadali służbie w Policji i demonstrowali przedszkolakom z jakiego wyposażenia korzystają na co dzień.

Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w interaktywnych zajęciach przygotowanych przez funkcjonariuszy i sierżanta Borsuka.

dn

Galeria zdjęć: „Z borsukiem bezpieczniej” w Zespole Szkół w Stojadłach
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów „Michałki” z atrakcjami Podpisano porozumienie o współpracy „Mechanika” z WAT Spełnione złote marzenia O wielkich polskich podróżnikach Licytacja rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry