Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

29.06.2017 (jutro) 18:00
Spotkanie "Zapytaj Burmistrza"

Lista aktualności

„Z borsukiem bezpieczniej” w Zespole Szkół w Stojadłach

Wtorek, 2 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z mińskiej komendy zorganizowali dla przedszkolaków w Zespole Szkół w Stojadłach profilaktyczne spotkania edukacyjne, w które zaangażowali sierżanta Borsuka, maskotkę Komendy Stołecznej Policji. Podczas spotkania z maluchami, policjantka od szkolnej profilaktyki, dzielnicowy i sierżant borsuk ćwiczyli z dziećmi zapamiętywanie numerów alarmowych i omawiali zasady zachowania się w sytuacjach niebezpiecznych. Przedszkolaki mogły też posłuchać wykładu na temat zawodu policjanta i zobaczyć jakie wyposażenie jest używane przez mundurowych podczas codziennej służby.

Policjantka od szkolnej profilaktyki starszy sierżant Dominika Witek wspólnie z dzielnicowym starszym sierżantem Rafałem Bieńko zorganizowali dla przedszkolaków z Zespołu Szkół w Stojadłach spotkania edukacyjne w ramach programu prewencyjnego „Z borsukiem bezpiecznej”.

W spotkaniach aktywny udział wziął sierżant Borsuk – maskotka Komendy Stołecznej Policji.

Mundurowi łącząc w bardzo ciekawy sposób zabawę z wykładem, pokazali dzieciom jak należy zachowywać się w życiu codziennym i jakich zagrożeń należy unikać, aby dzieciom nie stała się krzywda.

Podczas zabawy maluchy ćwiczyły znajomość numerów alarmowych, a także zachowanie się na drodze.

Policjanci podczas spotkania opowiadali służbie w Policji i demonstrowali przedszkolakom z jakiego wyposażenia korzystają na co dzień.

Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w interaktywnych zajęciach przygotowanych przez funkcjonariuszy i sierżanta Borsuka.

dn

Galeria zdjęć: „Z borsukiem bezpieczniej” w Zespole Szkół w Stojadłach
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Policjanci odzyskali 4 Toyoty Verso Lato z remontem mostu Mali muzykanci w „Łukowiance” Trzeci dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Drugi dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry