Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Poszukiwany na zakazie sądowym, wpadł podczas kontroli drogowej

Piątek, 24 marca 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z Komisariatu Policji w Halinowie podczas patrolu ulicy Dąbrowskiego w Halinowie zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę, którą kierował 32-letni mieszkaniec halinowskiej gminy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się – że mężczyzna nie dość, że złamał sadowy zakaz, to jeszcze miał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego wydany przez otwocki sąd za podobne przestępstwo.

fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Policjanci z Komisariatu Policji w Halinowie patrolowali miasto Halinów. Funkcjonariusze zwracali uwagę na wszelkie podejrzane zachowania, gotowi w każdej chwili podjąć interwencję.

W pewnej chwili, na ulicy Dąbrowskiego, zwrócili uwagę na kierowcę mazdy, który widząc radiowóz, zaczął się podejrzanie rozglądać. Policjanci postanowili sprawdzić opisywanego kierowcę.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Był to 32-letni Zbigniew P. mieszkaniec gminy Halinów. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, z czego wynikała wcześniejsza „nerwowość” 32-latka.

Okazało się, że kierowca nie powinien prowadzić auta, bo zabraniał mu tego sądowy zakaz, orzeczony za jazdę „na podwójnym gazie”. Do tego mężczyzna ten był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z łamaniem sądowych zakazów i miał być doprowadzony za więzienne mury zgodnie z nakazem wydanym przez otwocki sąd.

32-latka zabrano do policyjnego aresztu, a później w policyjnym konwoju przewieziono do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

dn

Pozostałe aktualności

Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler Tragiczny weekend na drogach Powiatu Mińskiego [aktualizacja] Supergimbus 2017 Rowerowy wyścig dookoła Warszawy Sukces mimo przeciwnościom Odjazdowy Bibliotekarz 2017
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry