Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

23.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Lista aktualności

Poszukiwany na zakazie sądowym, wpadł podczas kontroli drogowej

Piątek, 24 marca 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z Komisariatu Policji w Halinowie podczas patrolu ulicy Dąbrowskiego w Halinowie zatrzymali do kontroli drogowej osobową mazdę, którą kierował 32-letni mieszkaniec halinowskiej gminy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych, okazało się – że mężczyzna nie dość, że złamał sadowy zakaz, to jeszcze miał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego wydany przez otwocki sąd za podobne przestępstwo.

fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Policjanci z Komisariatu Policji w Halinowie patrolowali miasto Halinów. Funkcjonariusze zwracali uwagę na wszelkie podejrzane zachowania, gotowi w każdej chwili podjąć interwencję.

W pewnej chwili, na ulicy Dąbrowskiego, zwrócili uwagę na kierowcę mazdy, który widząc radiowóz, zaczął się podejrzanie rozglądać. Policjanci postanowili sprawdzić opisywanego kierowcę.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę. Był to 32-letni Zbigniew P. mieszkaniec gminy Halinów. Po sprawdzeniu w bazach danych wyszło na jaw, z czego wynikała wcześniejsza „nerwowość” 32-latka.

Okazało się, że kierowca nie powinien prowadzić auta, bo zabraniał mu tego sądowy zakaz, orzeczony za jazdę „na podwójnym gazie”. Do tego mężczyzna ten był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w związku z łamaniem sądowych zakazów i miał być doprowadzony za więzienne mury zgodnie z nakazem wydanym przez otwocki sąd.

32-latka zabrano do policyjnego aresztu, a później w policyjnym konwoju przewieziono do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

dn

Pozostałe aktualności

Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów „Michałki” z atrakcjami Podpisano porozumienie o współpracy „Mechanika” z WAT Spełnione złote marzenia O wielkich polskich podróżnikach Licytacja rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry