Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

30.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Lista aktualności

Powiat Miński

Odpowiedzą za usiłowanie wytwarzania narkotyków

Wtorek, 28 marca 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Zabezpieczone w wyniku policyjnej realizacji na terenie prywatnej posesji w gminie Stanisławów: menzurki, odczynniki, kwasy oraz prekursory narkotyków, w tym prawie litr płynnej amfetaminy, miały prawdopodobnie posłużyć do nielegalnego wytwarzania środków odurzających. Zebrany przez policjantów z mińskiej dochodzeniówki materiał procesowy i dowodowy wstępnie uprawdopodobnił podejrzenie usiłowania popełnienia przestępstwa narkotykowego przez dwóch mieszkańców Warszawy w wieku 46 i 50 lat.

fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
0

W wyniku jednej z policyjnych realizacji, w marcu tego roku, na terenie stanisławowskiej gminy, odkryto i zlikwidowano miejsce, gdzie prawdopodobnie mogło dojść do wytwarzania środków odurzających. Na terenie posesji zabezpieczono przedmioty, które mogły świadczyć o przygotowaniach do nielegalnej produkcji, w tym naczynia, menzurki, kwasy oraz prawie litr, jak wykazał wstępnie przeprowadzony test – płynnej amfetaminy, z której prawdopodobnie mógł być wytworzony właściwy narkotyk.

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, mogących mieć związek z przygotowaniami do nielegalnej produkcji narkotyków. Byli to mieszkańcy Warszawy w wieku 46 i 50 lat.

Sprawą zajęli się policjanci z mińskiej dochodzeniówki, którzy zgromadzili materiał dowodowy, który wstępnie uprawdopodobnił usiłowanie popełnienia przestępstwa związanego z wytarzaniem narkotyków (amfetaminy) przy użyciu zabezpieczonych prekursorów. Taki też zarzut przedstawiono opisywanej dwójce zatrzymanych.

Wobec podejrzanych prokurator zastosował środki zapobiegawcze, w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Podejrzanym grożą teraz kary do 3 lat pozbawienia wolności.

dn

Galeria zdjęć: Odpowiedzą za usiłowanie wytwarzania narkotyków
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

„Parasolki” wracają na plac przed byłym kinem „Światowid” 22. Mazowiecka Piętnastka - fotoreportaż Dariusz Rosati w Mińsku Mazowieckim Olga Tokarczuk odsłoniła swoją gwiazdę Przyjechały pierwsze moduły przedszkola "na dołku" Nadzieja w szpiku. Jest Dawca dla Beaty! Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry