Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

21.07.2017 (dziś) 20:00
Magia Dobrego Kina

Lista aktualności

Powiat Miński

Odpowie z kradzieże samochodów na terenie Warszawy i powiatu mińskiego

Niedziela, 30 kwietnia 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Dzięki dokładnej pracy operacyjnej prowadzonej przez kryminalnych z mińskiej komendy, zajmujących się zwalczaniem przestępczości samochodowej, a także pracy dochodzeniowej oraz operacyjnej policjantów z zespołu kryminalnego w Halinowie, zakończono sprawę dotyczącą kradzieży samochodów na terenie powiatu mińskiego i Warszawy.
0

Policjanci z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Halinowie pracowali przy sprawie dotyczącej kradzieży z włamaniem samochodów marek francuskich, które w 2015 i 2016 roku kradziono na terenie Warszawy i Powiat Mińskiego.

Dzięki pracy operacyjnej mińskich kryminalnych, ustalono podejrzanego o kradzieże aut, którym okazał się 26-letni Przemysław A. z Warszawy.  Materiał dowodowy uprawdopodobnił, że podejrzany mógł mieć na koncie 5 kradzieży z włamaniem aut takich jak: citroen berlingo i peugeot partner.

Aby zakończyć postepowanie policjanci musieli namierzyć podejrzanego, który ukrył się, chcąc zapewne uniknąć odpowiedzialności karnej.

Poszukiwania podejrzanego trwały około trzech miesięcy. W końcu namierzono mieszkanie w pod Warszawą gdzie został zatrzymany.

Przemysława A. odkonwojowano do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał teraz karę kilku lat pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

26-latek niebawem odpowie przed sądem za kradzieże samochodów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

dn

Galeria zdjęć: Odpowie z kradzieże samochodów na terenie Warszawy i powiatu mińskiego
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta Stołeczni przewodnicy z psami narkotykowymi na służbach w Mińsku Mazowieckim

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry