Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
20°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Powiat Miński

Misterium Męki Pańskiej w Grzebowilku 2017 - fotoreportaż

Wtorek, 18 kwietnia 2017
0
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z Misterium Męki Pańskiej, które zostało przygotowane przez miejscowych aktorów-parafian Parafii św. Kazimierza Królewicza w Grzebowilku. Zdjęcia dzięki uprzejmości firmy Fotopia / Przemysława Piątkowskiego.
Galeria zdjęć: Misterium Męki Pańskiej w Grzebowilku 2017 - fotoreportaż
Przemysław Piątkowski / Fotopia

Pozostałe aktualności

Rejestracja online na wizytę w sprawie rejestracji pojazdu Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry