Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

23.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Lista aktualności

Powiat Miński

Kiedy wjechał do rowu, to obywatel zabrał mu kluczyki i powiadomił Policję

Wtorek, 28 marca 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Kiedy jeden z mieszkańców cegłowskiej gminy zobaczył jak kierowca osobowego daewoo próbuje wyjechać autem z przydrożnego rowu, natychmiast ruszył z pomocą. Kiedy zorientował się, że próbujący wyjechać z rowu kierowca sprawia wrażenie jakby był „po alkoholu”, od razu zabrał mu kluczyki i powiadomił Policję. Badanie alkomatem potwierdziło później, że 29-letni kierowca daewoo był nietrzeźwy i miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
0

Jeden z mieszkańców cegłowskiej gminy zauważył w Piasecznie (gm. Cegłów) w przydrożnym rowie osobowe daewoo. Zobaczył, jak kierowca samochodu próbował wyjechać autem na drogę. Kiedy cegłowianin zorientował się, że kierujący sprawia wrażenie „pijanego”, to zabrał mu kluczyki, uniemożliwiając tym samym dalszą jazdę i powiadomił patrol Policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Mrozach zatrzymali kierowcę daewoo, którym okazał się 29-letni mieszkaniec gminy Cegłów, a następnie przewieźli do komisariatu i zbadali alkomatem. Okazało się, że miał on prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Teraz policjanci z zespołu kryminalnego prowadzą w opisywanej sprawie dochodzenie. W najbliższym czasie 29-letni kierowca może usłyszeć zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Za opisywany czyn, kodeks karny przewiduje karę grzywy, ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do 2 lat. 29-latkowi grozi też utrata uprawnień.

Policjanci serdecznie dziękują mieszkańcowi gminy Cegłów, który wykazał się prawdziwie obywatelską postawą i zapobiegł tym samym ewentualnym skutkom dalszej jazdy „na podwójnym gazie” 29-letniego kierowcy.

dn

Pozostałe aktualności

Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów „Michałki” z atrakcjami Podpisano porozumienie o współpracy „Mechanika” z WAT Spełnione złote marzenia O wielkich polskich podróżnikach Licytacja rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry