Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

21.07.2017 (dziś) 20:00
Magia Dobrego Kina

Lista aktualności

Powiat Miński

Dzielnicowy namierzył podejrzanych o kradzież pieniędzy i piwa z mobilnego sklepu

Wtorek, 16 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z zespołu kryminalnego w Komisariacie Policji w Mrozach wykryli sprawę kradzieży pieniędzy i 40 puszek z piwem, które skradziono w mobilnego sklepu, zaparkowanego na terenie prywatnej posesji w gminie Mrozy. Podejrzanych ustalił i namierzył dzielnicowy mroziańskiej gminy. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy. Podejrzani uciekając z miejsca pogubili część piw, pozostałe natomiast skonsumowali. Zarzut popełnienia kradzieży usłyszało dwóch mieszkańców gminy Mrozy: 29-letni Kamil W. i 28-letni Mirosław S. Obydwaj skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze.
0

W środku nocy na terenie mroziańskiej gminy, mieszkańców prywatnej posesji obudziły hałasy dochodzące z mobilnego sklepu, zaparkowanego na posesji. Mieszkańcy zobaczyli jak dwóch nieznanych mężczyzn ucieka, gubiąc po drodze puszki z piwem. Okazało się, że ich łupem padło 40 puszek z piwem i kilkaset złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu Policji w Mrozach. Funkcjonariuszy w pracy wykrywczej wspomagał mroziański dzielnicowy. To właśnie on wytypował dwóch mieszkańców gminy, których posesje następnie przeszukano.

Podczas przeszukań policjanci odnaleźli i zabezpieczyli część pieniędzy skradzionych z mobilnego sklepu. Piwa nie odzyskano, bo puszki, z którymi uciekli podejrzani, zdążyli już „opróżnić”.

Zarzuty popełnienia kradzieży usłyszało dwóch mieszkańców gminy Mrozy: 29-letni Kamil W. i 28-letni Mirosław S. Obydwaj podejrzani przyznali się do kradzieży i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Pozostałe aktualności

Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta Stołeczni przewodnicy z psami narkotykowymi na służbach w Mińsku Mazowieckim

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry