Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
19°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Powiat Miński

Dzielnicowy namierzył podejrzanych o kradzież pieniędzy i piwa z mobilnego sklepu

Wtorek, 16 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z zespołu kryminalnego w Komisariacie Policji w Mrozach wykryli sprawę kradzieży pieniędzy i 40 puszek z piwem, które skradziono w mobilnego sklepu, zaparkowanego na terenie prywatnej posesji w gminie Mrozy. Podejrzanych ustalił i namierzył dzielnicowy mroziańskiej gminy. Policjanci odzyskali część skradzionych pieniędzy. Podejrzani uciekając z miejsca pogubili część piw, pozostałe natomiast skonsumowali. Zarzut popełnienia kradzieży usłyszało dwóch mieszkańców gminy Mrozy: 29-letni Kamil W. i 28-letni Mirosław S. Obydwaj skorzystali z możliwości dobrowolnego poddania się karze.
0

W środku nocy na terenie mroziańskiej gminy, mieszkańców prywatnej posesji obudziły hałasy dochodzące z mobilnego sklepu, zaparkowanego na posesji. Mieszkańcy zobaczyli jak dwóch nieznanych mężczyzn ucieka, gubiąc po drodze puszki z piwem. Okazało się, że ich łupem padło 40 puszek z piwem i kilkaset złotych.

Sprawą zajęli się policjanci z zespołu kryminalnego komisariatu Policji w Mrozach. Funkcjonariuszy w pracy wykrywczej wspomagał mroziański dzielnicowy. To właśnie on wytypował dwóch mieszkańców gminy, których posesje następnie przeszukano.

Podczas przeszukań policjanci odnaleźli i zabezpieczyli część pieniędzy skradzionych z mobilnego sklepu. Piwa nie odzyskano, bo puszki, z którymi uciekli podejrzani, zdążyli już „opróżnić”.

Zarzuty popełnienia kradzieży usłyszało dwóch mieszkańców gminy Mrozy: 29-letni Kamil W. i 28-letni Mirosław S. Obydwaj podejrzani przyznali się do kradzieży i dobrowolnie poddali się karze.

dn

Pozostałe aktualności

Olga Tokarczuk odsłoniła swoją gwiazdę Przyjechały pierwsze moduły przedszkola "na dołku" Nadzieja w szpiku. Jest Dawca dla Beaty! Zapraszamy na 22. Mazowiecką Piętnastkę Gwiazdy plenerowych festiwali i koncertów 2017 Lekcje na Malcie Rozpoczęło się odmulanie rzeki Srebrnej w parku Wydarzenie muzealne roku 2016 Zmiany w mińskim Lidlu Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry