Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
18°C

Co, gdzie, kiedy?

Lista aktualności

Powiat Miński

52 kontrole w jednym dniu działań mińskiej drogówki na DK nr 50

Niedziela, 19 marca 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
Policjanci z mińskiej drogówki w sposób niezwykle dokładny prowadzą kontrole kierowców na drodze krajowej nr 50. Podczas ostatnich działań prowadzonych w trzech zmianach, policjanci korzystali z pięciu radiowozów, w tym dwóch nieoznakowanych z wideorejestratorami. Mundurowi skontrolowali łącznie 52 kierowców, z których 38 dopuściło się wykroczeń drogowych, w tym 36 ukarano mandatami karnymi, a dwóch będzie niebawem odpowiadać przed sądem.
5

Działania na DK nr 50 nie ustają. Wzmożone policyjne akcje - zgodnie z założeniami będą regularnie prowadzone do końca marca 2017 roku. W tym czasie ci kierowcy, którzy nie respektują norm drogowego prawa, muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi swoich negatywnych zachowań na drodze.

Policjanci z mińskiej drogówki wykorzystywali w każdej zmianie radiowozy z wideorejestratorami, których urządzenia dokładnie zapisywały wszelkie naruszenia dozwolonej na drogach prędkości oraz inne wykroczenia drogowe.

Podczas ostatnich akcji, policjanci zatrzymali do kontroli 22 kierowców jadących z niedozwoloną prędkością.

W wyniku policyjnych kontroli zatrzymano trzem kierowcom dowody rejestracyjne, a jednemu prawo jazdy. Łącznie policjanci przeprowadzili 52 kontrole drogowe, z czego wykroczenia drogowe popełniło 38 kierowców.

Tymczasem mundurowi z drogówki działają dalej i przy wsparciu policjantów ze Stanisławowa prowadzą dokładne kontrole na drodze krajowej nr 50.

dn

Galeria zdjęć: 52 kontrole w jednym dniu działań mińskiej drogówki na DK nr 50
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler Tragiczny weekend na drogach Powiatu Mińskiego [aktualizacja] Supergimbus 2017 Rowerowy wyścig dookoła Warszawy Sukces mimo przeciwnościom Odjazdowy Bibliotekarz 2017

Komentarze


jtb79 Mińsk Mazowiecki Postów: 29
Czwartek, 23 marca 2017 15:07:29
+1
+2 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Dlaczego jest tak mało policji na drogach, skoro jest tak dużo wypadków? Nie tylko prędkość, ale przede wszystkim brak odpowiedniej infrastruktury drogowej, duże natężenie pojazdów, wąskie drogi, brak utwardzonych poboczy, źle ustawione, oślepiające jadących z naprzeciwka światła (często pochodzące z demontażu pobrytyjskich) aut, wysepki na środku drogi w miejscach gdzie zamiast wzmagać bezpieczeństwo, to powodują dodatkowe zagrożenie użytkowników dróg, również pieszych, za to nikt nie żałuje kostki na ich wypełnienie.
Kiedy w końcu ktoś z osób odpowiedzialnych za organizację przejrzy na oczy? Czy są to osoby, które chociaż jeżdżą po drogach?
NiePatriota Mińsk Maz Postów: 78
Poniedziałek, 27 marca 2017 16:12:50
+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jtb79 , jeżeli chodzi o te wszystkie wysepki, które tylko utrudniają ruch i stwarzają niebezpieczeństwo to ustawił to jakiś kompletny idiota, który już dawno powinien stać w kolejce w Pośredniaku

Policja, straż, Ci z karetek też o tym wiedzą, ale nikt głośno o tym nie mówi ;)
jtb79 Mińsk Mazowiecki Postów: 29
Środa, 29 marca 2017 10:40:16
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Co można zrobić, skoro wszyscy, którym choć teoretycznie zależy na bezpieczeństwie wiedzą, że jest źle, a nikt z władnych nic nie robi ?
ola5601 Mińsk Postów: 6
Środa, 29 marca 2017 12:03:11
0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jak widac, nie nudza sie
jtb79 Mińsk Mazowiecki Postów: 29
Piątek, 31 marca 2017 11:29:01
+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Jeżeli Pan Mariusz Kozera, jako specjalista od budowy dróg bywa na forum (a forumowicze wiedzą, że bywa), to prosiłbym o ustosunkowanie się poruszanego wątku.

Zaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry