Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

29.06.2017 (jutro) 18:00
Spotkanie "Zapytaj Burmistrza"

Lista aktualności

Powiat Miński

27-latka wpadła z marihuaną

Czwartek, 11 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
W ręce policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Mrozach wpadła 27-letnia mieszkanka dobrzańskiej gminy. Przy 27-latce znaleziono dwie foliowe torebki z zielonym suszem. Okazało się, że jest to marihuana w ilości ponad 5 gramów. Policjanci z zespołu kryminalnego przedstawili już 27-latce zarzut posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzana przyznała się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze. Policjanci przypominają, że podczas codziennych patroli dokładnie sprawdzają wszystkie podejrzanie zachowujące się osoby.
0

Policjanci z prewencji z mroziańskiego komisariatu pełnili służbę na terenie latowickiej gminy. Patrolując jedną z miejscowości zauważyli kobietę, która widząc radiowóz zaczęła się nerwowo rozglądać. Policjanci postanowili sprawdzić kim jest podejrzanie zachowująca się kobieta.

Mundurowi wylegitymowali dziewczynę. Okazało się, że jest ona mieszkanką dobrzańskiej gminy i ma 27 lat. Policjanci postanowili ją dokładnie sprawdzić i skontrolować.

Podczas kontroli u 27-latki ujawniono w portfelu dwa foliowe zawiniątka, w których był zielony susz. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Zważono tez narkotyk. W foliowych torebkach znajdowało się ponad 5 gramów marihuany.

Sprawa trafiła do policjantów z zespołu kryminalnego z Mrozów. Funkcjonariusze opracowali zarzut karny nielegalnego posiadania narkotyków i przedstawili go podejrzanej.

27-latka przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze.

dn

Galeria zdjęć: 27-latka wpadła z marihuaną w gminie Latowicz
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Policjanci odzyskali 4 Toyoty Verso Lato z remontem mostu Mali muzykanci w „Łukowiance” Trzeci dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Drugi dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Pierwszy dzień koncertów plenerowych Festiwalu 4M 2017 Festiwal 4M 2017 rozpoczęty! Powstają nowe alejki w miejskim parku Pudełko, które może uratować życie Dni Powiatu Mińskiego 2017 MLM: ostateczne rozstrzygnięcia! IV Zawody Szkolnych Drużyn Ratowniczych Rozpoczął się remont ul. Przemysłowej Zapraszamy na siódmy Festiwal 4M Rozpoczął się remont ul. Dąbrówki Weekendowe sukcesy zawodników klubu Grappler

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry