Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
21°C

Co, gdzie, kiedy?

23.05.2017 (dziś) 20:00
Nocnik, czyli rowerem po zmroku

Lista aktualności

Powiat Miński

27-latka wpadła z marihuaną

Czwartek, 11 maja 2017 Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.
W ręce policjantów z zespołu patrolowo interwencyjnego Komisariatu Policji w Mrozach wpadła 27-letnia mieszkanka dobrzańskiej gminy. Przy 27-latce znaleziono dwie foliowe torebki z zielonym suszem. Okazało się, że jest to marihuana w ilości ponad 5 gramów. Policjanci z zespołu kryminalnego przedstawili już 27-latce zarzut posiadania środków odurzających wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii. Podejrzana przyznała się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze. Policjanci przypominają, że podczas codziennych patroli dokładnie sprawdzają wszystkie podejrzanie zachowujące się osoby.
0

Policjanci z prewencji z mroziańskiego komisariatu pełnili służbę na terenie latowickiej gminy. Patrolując jedną z miejscowości zauważyli kobietę, która widząc radiowóz zaczęła się nerwowo rozglądać. Policjanci postanowili sprawdzić kim jest podejrzanie zachowująca się kobieta.

Mundurowi wylegitymowali dziewczynę. Okazało się, że jest ona mieszkanką dobrzańskiej gminy i ma 27 lat. Policjanci postanowili ją dokładnie sprawdzić i skontrolować.

Podczas kontroli u 27-latki ujawniono w portfelu dwa foliowe zawiniątka, w których był zielony susz. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Zważono tez narkotyk. W foliowych torebkach znajdowało się ponad 5 gramów marihuany.

Sprawa trafiła do policjantów z zespołu kryminalnego z Mrozów. Funkcjonariusze opracowali zarzut karny nielegalnego posiadania narkotyków i przedstawili go podejrzanej.

27-latka przyznał się do popełnienia przestępstwa narkotykowego i dobrowolnie poddała się karze.

dn

Galeria zdjęć: 27-latka wpadła z marihuaną w gminie Latowicz
Fot.: Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Maz.

Pozostałe aktualności

Piknik lotniczy na lotnisku 23BLT Piknik w Szkołach Salezjańskich - fotoreportaż Święto Kwiatów 2017 - fotoreportaż XXII Mazowiecki Rajd Weteranów Szos MAGNET 2017 - fotoreportaż Pyun Hye-young w Mińsku Apetyt rośnie w miarę jeżdżenia Szalona pogoń za Mławianką IX Memoriał Feliksa Rawskiego za nami! Coraz więcej sprzedanych biletów przez internet Rodzinny grill z siekierą w tle i tymczasowy areszt dla podejrzanego Amerykański sukces mińskich artystów „Michałki” z atrakcjami Podpisano porozumienie o współpracy „Mechanika” z WAT Spełnione złote marzenia O wielkich polskich podróżnikach Licytacja rzeczy znalezionych w Starostwie Powiatowym

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry