Zarejestruj
30°C

Ostrzegawcze wiadomości o Bagnistej

Źródło: https://www.facebook.com/groups/385936694841561/permalink/1119393558162534/

Co jakiś czas na Facebooku mińszczanie zamieszczają wpisy dotyczące bezpieczeństwa w mieście. Tak było m.in. z pojawieniem się w wakacje tajemniczego mężczyzny na ul. Bagnistej, który miał w okresie wakacyjnym atakować kobiety.

Wiadomości na FB umieszczane są po to, aby ostrzec osoby, które mieszkają w danej części miasta, że w ich okolicy dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. Zapytaliśmy w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku, czy funkcjonariusze wiedzą o udostępnianych w sieci sprawach.

– W sierpniu tego roku odnotowano tylko jedno zgłoszenie interwencji na ulicy Bagnistej w Mińsku Mazowieckim, gdzie widziano jeżdżącego rowerem mężczyznę, który miał podobno zaglądać przez ogrodzenia na prywatne posesje. Pomimo natychmiastowego wysłania w ten rejon patrolu, zgłoszenia nie potwierdzono, żadnego takiego mężczyzny nie napotkano – powiedział portalowi minskmaz.com nadkom. Daniel Niezdropa, oficer prasowy komendanta powiatowego policji w Mińsku Maz. – Na przełomie ostatnich miesięcy w opisywanym rejonie nie odnotowano żadnych zdarzeń z udziałem rzekomych ataków na kobiety, a nawet mężczyzn, w tym żadnych czynów seksualnych, rozbojów czy kradzieży. Jeżeli są jednak osoby, które mogłyby przekazać policji ważne informacje, to prosimy o kontakt z mińską komendą – dodał.

Informowanie o niebezpiecznych zdarzeniach na FB jest jak najbardziej ważną rzeczą, ale oprócz tego warto również czym prędzej powiadomić funkcjonariuszy policji. Dzięki wspólnym działaniom można będzie schwytać ewentualnych przestępców.

Aktualności

Komentarze

+2
+3 -1
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: independent (postów: 3104)
  • Środa, 27 września 2017 22:52:06

Macie refleks szachisty pytając teraz policję o wakacyjnego tajemniczego mężczyznę na ul. Bagnistej, a nie na gorąco o sprawców dewastacji muralu majora Łupaszki. Opóźniony zapłon w aktualnościach mija się z celem.

+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Travis (postów: 264)
  • Czwartek, 28 września 2017 14:02:58

A czarnej Wołgi porywającej dzieci czasami nie widzieliście na Bagnistej...? :)

+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: dianaro (postów: 528)
  • Piątek, 29 września 2017 13:43:00

Mieszkam w okolicy, chodzę codziennie z psem na spacery tą ulicą lub niedaleko i jakoś tajemniczego mężczyzny nie spotkałam. Uważam tę część miasta za bezpieczną i na pewno mieszkańcy, gdyby zauważyli coś lub kogoś podejrzanego, zadzwoniliby na Policję. Moim zdaniem sytuacja wyssana z palca.

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Atoliusz (postów: 1)
  • Środa, 11 października 2017 09:06:33

No to trzeba uważać.
_____
http://szczerydobolu.pl/

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.