Zarejestruj
13°C

Na wycieczkę do Mińska…

Muzeum Ziemi Mińskiej (fot.: Leszek Siporski)

… wybrała się „Podróżująca rodzina” i wrażenia z tej wyprawy opisała na swoim blogu. Jak wypadło nasze miasto w oczach przybyszów, którzy przyjechali do nas na mikrowyprawę?

„Podróżująca rodzina” to Magdalena, Eduard, Sasza i Ida. Jak piszą na swoim blogu: „największą wartością jest dla nas spędzony razem czas, a najlepiej nam w drodze”. Od jakiegoś czasu właśnie rodzinnie udają się na mikrowyprawy po Mazowszu. „Wstajemy rano, ok. 9 wychodzimy z domu, jedziemy na dworzec i ruszamy (…). Przez parę godzin poznajemy nowe miasto, idziemy do regionalnego muzeum, badamy atrakcje, Sania obczaja miejscowe place zabaw. Jemy obiad i wracamy do domu. (…) Tym razem wybraliśmy Mińsk Mazowiecki. Brzmi niepozornie?”

Aż tak niepozornie nie było :) zresztą przeczytajcie cały wpis „Podróżującej rodziny” dotyczący naszego miasta:

http://podrozujacarodzina.pl/minsk-mazowiecki-mikrowyprawa/

Aktualności

Komentarze

-2
0 -2
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: Rasputin (postów: 17)
  • Poniedziałek, 6 listopada 2017 11:46:37

wrażenia z tej wyprawy ? DZIURA JAKICH MAŁO

0
0 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: platformapapa (postów: 58)
  • Poniedziałek, 6 listopada 2017 12:22:57

co Ty piepszysz Rasputin?

+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: L (postów: 577)
  • Poniedziałek, 6 listopada 2017 14:00:22

dokładnie, wpis pozytywny w miarę. Bez fajerwerków, bo i skąd, ale poza fotą dworca pks to ok.

+1
+1 0
Tylko dla zalogowanych użytkowników
  • Od: independent (postów: 3104)
  • Wtorek, 7 listopada 2017 21:33:43

Szukacie odpowiedzi na pytanie- jak wypada nasze miasto (nie tylko) w oczach przybyszów? W takim razie wybierzcie się do Ekwosu na wywiad z globtroterem Argentyńczykiem, który zatrzymał się tam na jakiś czas. Wywiad z takim wagabundą będzie o wiele ciekawszy. Śpieszcie się.

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.