Zarejestruj
7°C

Mińszczanka na „Wyspie przetrwania”

Od piątku, 8 września będzie można oglądać najdroższy w historii telewizji Polsat przygodowy reality-show „Wyspa przetrwania”. Jedną z 16 uczestników, którzy zdecydowali się wyruszyć w tropiki i zawalczyć o 150 tys. złotych jest mińszczanka Ewa Chojnowska.

Trzydziestolatka Ewa Chojnowska to Miss Mazowsza z 2009 roku. Od kilku lat pracuje jako pilot wycieczek po egzotycznych zakątkach globu. Jak dotąd zwiedziła ponad 30 krajów, ale najbardziej lubi wracać do Afryki Środkowej. Z natury odważna, przeżyła już kilka niebezpiecznych przygód. Boi się tylko pająków. Sport traktuje rekreacyjnie, jeździ na rowerze i rolkach*.

Ewa na „Wyspie przetrwania” będzie musiała stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom, jakie uczestnikom programu zafundowali realizatorzy. Żeby przeżyć w tropikach kilka tygodni, zarówno kobiety, jak i mężczyźni musieli użyć sprytu, intelektu, siły i pokazać, że potrafią działać w grupie. A przecież każdy jest inny, każdy ma własne ograniczenia, czy pomysł na zdobycie nagrody. Na pewno widzów przed telewizorami czeka wiele emocji. Warto trzymać kciuki za Ewę Chojnowską, żeby jak najdłużej przetrwała na wyspie.

„Wyspa przetrwania” powstała na licencji formatu „Koh-Lanta”, który jest francuską wersją znanego reality-show „Survivor”. Program był kręcony na jednej z tropikalnych wysp archipelagu Fidżi i będzie wyemitowany w Polsacie w dziesięciu odcinkach – a finał obejrzymy na żywo już ze studia w Warszawie.

* na podst. mat. z FB Szpilki w plecaku

Aktualności

Komentarze

Do tego artykułu jeszcze nie dodano komentarzy

Watek został zamknięty ze względu na długi czas (minimum pół roku), jaki upłynął od ostatniego postu.