-3°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.53
PM25: 5.65 (37,68%)
PM10: 6.31 (14,02%)
Temperatura: -3.13°C
Ciśnienie: 1009.31 hPa
Wilgotność: 76.00%

Dane z 28.03.2023 01:50, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Karnawałowy bal charytatywny Stowarzyszenia „Możesz Więcej”

22.02.2017
(fot.: materiały Stowarzyszenia Możesz Więcej)

18 lutego 2017 roku w Zajeździe Pod Dębem w Chrośli odbył się charytatywny bal „Możesz Więcej” organizowany przez właścicieli lokalu państwa Ewę i Marcina Szulimów oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, które właśnie myśl „Możesz Więcej” uczyniło swoim mottem.

Bal był wspaniałą okazją żeby zebrać pieniądze na główny cel Stowarzyszenia jakim jest budowa wielospecjalistycznego ośrodka dla osób niepełnosprawnych. Impreza rozpoczęła się od powitania gości przez zarząd „Możesz Więcej” – Prezesa Piotra Tomaszewskiego oraz Alinę Majszyk, Marlenę Żołądek i Annę Wiśniewską.

Krótka prezentacja filmiku na którym widzowie mogli obejrzeć działania „Możesz Więcej” i naszą codzienną pracę z dziećmi wszystkich chwyciła za serce. Na balu obecny był ambasador stowarzyszenia aktor Michał Koterski, który wspiera nasze działania i bardzo zżył się z naszymi dzieciaczkami, czego dowód dał podczas pięknej przemowy. Michał Koterski zgodził się poprowadzić licytację pamiątek podczas naszego balu. Zabawa była przednia i wszyscy chętnie włączali się w licytowanie gadżetów.

Mieliśmy wspaniałe przedmioty na licytację: przede wszystkim statuetkę od Pana Marka Koterskiego, pobyty w hotelach i vouchery do restauracji, piwo mocny full z autografem Andrzeja Grabowskiego, sukienkę od aktorki Katarzyny Ankudowicz, lot samolotem, rajd, voucher na videofilmowanie i wiele innych przedmiotów.

Show jaki zrobił Michał Koterski na pewno na długo zapadnie w naszej pamięci. Po aukcji do zabawy zaprosił gości zespół Music Play, który również grał dla nas charytatywnie. Parkiet pełny był tańczących ludzi i trudno było nam przerywać tak świetną zabawę, żeby zorganizować kolejną aukcję. Tutaj pomocny okazał się Arek Braxton, który w świetny sposób zastąpił Michała Koterskiego i również porwał ludzi do aktywnej licytacji.
Podczas imprezy zorganizowaliśmy również loterię fantową, która cieszyła się ogromną popularnością. Nagrody na loterię przekazały nam mińskie firmy – wygrać można było kosmetyki, vouchery do restauracji, karnety na siłownie, karnety do salonów piękności i salonów fryzjerskich. Zabawa trwała w najlepsze do białego rana, ostatni goście wychodzili z lokalu po godzinie 05:00.

Dziękujemy wszystkim gościom którzy byli tego wieczora z nami i zapraszamy za rok. Zabawa była wspaniała – przynajmniej tak twierdzą dorośli. A dzieci? Chyba także mogą być zadowolone – w czasie sobotniej nocy udało się pozyskać 19 100 zł (w tym 12 550 zł. z samej licytacji). I jak tu nie być wdzięcznym za ludzkie dobro? Organizatorzy dziękują więc wszystkim ludziom dobrej woli. Z Wami MOŻEMY WIĘCEJ!

Opracowanie: materiały Stowarzyszenia Możesz Więcej - http://mozesz-wiecej.org.pl/

Inne aktualności

OK