Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
23°C

Co, gdzie, kiedy?

21.07.2017 (dziś) 20:00
Magia Dobrego Kina

Lista aktualności

Aktualności

„Michałki” z atrakcjami

Poniedziałek, 15 maja 2017
Już po raz dziewiąty odbył się rodzinny festyn „Michałki”. Pogoda była jak na zamówienie i jak zwykle na gości czekała moc atrakcji. Nic więc dziwnego, że w niedzielę, 14 maja na terenie budowy Kościoła Garnizonowego przy Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej było tłoczno, radośnie i nikt nie chciał, by impreza się skończyła.
0

Organizatorzy, czyli proboszcz Parafii pw. Św. Michała Archanioła oraz Społeczny Komitet Budowy Kościoła Garnizonowego co roku stawiają sobie za cel integrację członków lokalnej społeczności, dobrą zabawę dla całych rodzin i zbiórkę funduszy na budowę świątyni. I zawsze im się to udaje. Nie inaczej było w minioną niedzielę. Każdy, kto przyszedł na festyn nie miał czasu nawet pomyśleć, żeby się nudzić. Każdy też znalazł coś dla siebie. Była wystawa sprzętu strażackiego, wojskowego i lotniczego oraz namiot medyczny. Klub Magnet pokazał swoje zabytkowe motocykle. Można było szaleć w wesołym miasteczku, wziąć udział w konkursach i zabawach sportowych, albo pojeździć na kucyku. Na scenie zaprezentowali się m.in. Miejska Orkiestra Kameralna, zespoły Cantana, Chord i Volans, grupa taneczna Duet z SP 2 w Mińsku, dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Michałek” z tańcami towarzyskimi i członkowie Klubu Walki Glappler. 

Spore zainteresowanie wzbudziła loteria fantowa i aukcje, w których można było wylicytować np. kurs na prawo jazdy kat. B czy roczny pobyt dziecka w niepublicznym przedszkolu "Michałek". Kto zgłodniał, do wyboru miał wojskową grochówkę, potrawy z grilla, pierogi z barszczykiem, a na łasuchów czekały domowe ciasta, lody i wata cukrowa.

Według wstępnych szacunków w trakcie trwania imprezy organizatorzy zebrali na budowę kościoła ok. 30 tys. zł.

Galeria zdjęć: IX Festyn Parafialny Michałki
fot.: minskmaz.com

Pozostałe aktualności

Widziane z góry: remont ul. Dąbrówki Bieg charytatywny „Sabat Czarownic” - fotoreportaż Awantura w pociągu Kasia Dereń w Mińsku Dancing z DJem Green Jesusem Podajmy Karolowi pomocną rękę Ścigając marzenia Wojewoda wydał zezwolenie na budowę odcinka autostrady A2 Kolejny paczkomat w Mińsku Woda w mińskich wodociągach bez bakterii z grupy coli Most na Budowlanej zamknięty Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock Nowymi alejkami przez park Głosowanie: wielka mobilizacja! Pijany 23-latek próbował przejechać policjanta Stołeczni przewodnicy z psami narkotykowymi na służbach w Mińsku Mazowieckim

KomentarzeZaloguj się aby dodawać komentarze.

Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2017 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry