12°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.94
PM25: 5.11 (20,45%)
PM10: 6.13 (12,26%)
Temperatura: 11.51°C
Ciśnienie: 1024.28 hPa
Wilgotność: 79.75%

Dane z 28.09.2021 11:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook

Burmistrz po raz trzeci na mistrzowie.org

19.09.2013

Już po raz trzeci forum "Wirtualnego Mińska Mazowieckiego" a dokładnie dział "Pytania do osób publicznych" można było zobaczyć na stronie głównej popularnego serwisu z ciętymi ripostami mistrzowie.org. Furorę wśród internautów po raz kolejny zrobiła wypowiedź Burmistrza Marcina Jakubowskiego.

Staje się już powoli tradycją, że co kilka miesięcy forum z naszego działu "Pytania do osób publicznych" pojawia się na stronie głównej serwisu z ciętymi ripostami mistrzowie.org. Dzieje się tak za sprawą Burmistrza Marcina Jakubowskiego, którego wypowiedzi cieszą się dużą popularnością wśród internautów. Tym razem docenili oni humor i zapewne szczerość w odpowiedzi na komentarz o stanie ulicy Grzeszaka. Post ten zdobył stronę główną Mistrzów w rekordowym czasie mniejszym niż 24 godziny. Nowością było teraz także pojawienie się tej wypowiedzi na stronie Mistrzów na facebooku. Tutaj przez niecałą dobę od publikacji post Burmistrza otrzymał ponad 700 "lajków". 

– Temat złego stanu drogi poruszony przez internautę, jest doskonale znany pewnie każdemu mieszkańcowi Mińska Mazowieckiego. Odpowiadałem na pytania dotyczące tej drogi już dziesiątki razy, tłumacząc że miasto opracowuje projekt i zamierza przystąpić do inwestycji, jak tylko będzie to możliwe. Sam byłem na tej ulicy wielokrotnie i mam świadomość tego, w jak złym jest stanie. Dlatego też kiedy po raz kolejny zostałem o to zapytany, w dodatku w pytaniu dość złośliwie zabarwionym, odpowiedziałem zgodnie z prawdą, szczerze i wprost – powiedział nam Marcin Jakubowski

Oto wszystkie 3 posty, które jak do tej pory znalazły się na stronie głównej mistrzowie.org:


Inne aktualności

OK