6°C

9
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 3.91
PM25: 5.28 (12,66%)
PM10: 5.70 (35,19%)
Temperatura: 6.14°C
Ciśnienie: 1002.20 hPa
Wilgotność: 89.31%

Dane z 29.03.2024 06:55, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

"Wolność nie jest nam dana raz na zawsze"

21553 postów
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 08:20:12
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
znałeś kapitana Siwaka?
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 08:45:05
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Podkomisja Smoleńska ustaliła, że kapitan Błasik nie był pijany
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Wtorek, 13 kwietnia 2021 08:47:30
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak- kogo znałem, znam lub bede znał to delikatnie ujmując nie twoj lewacki interes.
Nie odniosłeś się do meritum- nie wyPOwiadaj się na temat Lotnictwa, bo GW się znasz.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 08:54:53
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
pytam się bo to był mój przyjaciel-był szefem zabezpieczenia chemicznego lotniska.. Sam nie piszę tekstów tylko pokazuje opinie specjalistów. Zastanawiam się co jest powodem że ludzie słuchają Maciarewicza... myślę że ro nienawiść ich tak ogłupia. Pokazałem ci 7 możliwości uniknięcia katastrofy... żadnej nie zauważyłeś
Post edytowany 2 razy
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 09:01:34
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Barbara Nowacka

Niedawno pani z kancelarii Sejmu mówi do mnie: „A ja od pani mamy miałam kota” – bo mieliśmy psy i dużo kotów. Jak ona kiedyś, teraz ja jestem w Sejmie, i dla tych samych spraw, ale to nie jest wejście na ścieżkę po niej, tylko pójście dalej tą ścieżką, po której szłyśmy razem. Z tym że teraz idę bez mamy. Zaangażowanie w obronę pewnych praw jest dla mnie naturalne, w tym dorastałam, ale nie lokowałam w polityce swoich ambicji, bo ona już tam działała.Barbara Nowacka: Rozliczymy PiS za Smoleńsk. Każde kłamstwo. Każdą osobę, która kłamała https://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,26962509,barb...
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 09:04:14
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
11 kwietnia 2021



Upadek wojska, które funkcjonuje na wzorcach wprowadzonych przez PiS-bandytów jest już widoczny dla wszystkich. Kompromitują dowódców i samych żołnierzy.
Po raz kolejny umundurowani podwładni gen. R. Głąba we współdziałaniu z oprawcami gen. J. Szymczyka oficjalnie i brutalnie, z bezczelnym rozbawieniem ukradli wieniec spod pomnika w Warszawie.
To oficjalny bandytyzm wojskowych ubranych w szmaty partyjne, ale przypominające mundury Wojska Polskiego, posługaczy warszawskiego garnizonu.

Inni, tym razem wysocy dowódcy wojskowi z Krakowa zostali zatrzymani za korupcję, ustawianie przetargu. Dwa tygodnie temu czytałem o podobnym przestępstwie dotyczącym zamówienia na okręt.

MON gloryfikuje, finansuje i ochrania komisję smoleńską od szaleństw agenta Antoniego smoleńskiego.
Sypie się w gruzy zdolność bojowa armii, o gotowości bojowej trudno nawet wspominać, a morale żołnierzy buduje tylko wysoki żołd.

Tak nisko nie upadli żołnierze od czasu strzelania do robotników na wybrzeżu sprzed 50-ciu laty. O tym pamięta przede wszystkim PiS-owski poseł, uczestnik tamtych wydarzeń, złodziej i zaufany działacz Jarosława Kaczyńskiego.

Tymczasem cyniczny mini ster M. Błaszczak ogłosił, że armia nigdy nie była tak dobrze zorganizowana i stanowi dumę PiS-Polski i NATO.

Co za bezczelność!

Oddajcie obywatelom naszą armię — partyjne kanalie!

To wojsko narodu polskiego, a nie partyjnych kacyków, mafijnych złodziei, kłamców, manipulatorów propagandowych, zdrajców i bezczelnych łajdaków ruiny moralnej.

Dzisiaj zamiast dowódców mamy posługaczy partyjnych; zamiast ministra, mini stera; zamiast zwierzchnika sił zbrojnych – nieodpowiedzialnego notariusza nierządu.

Jak więc wymagać, aby zaprzestali oni ruiny naszego bezpieczeństwa, jeśli umieją tylko szczuć, burzyć, oskarżać i kraść, a nie budować w odpowiedzialnym współdziałaniu?

Oddajcie wojsko albo zamieńcie orzełki narodowe na krzyże i kaczki. Wszak powinniśmy wiedzieć, że to nie nasze wojsko kompromituje Polskę. Wszyscy muszą rozpoznawać, że to okupacyjne, partyjno-religijne chorągwie dostosowane do poziomu bezprawnej i bezkarnej PiS-hołoty.

Adam Mazguła
Post edytowany 2 razy
siennica Postów: 1166
tytuss
siennica, postów: 1166
Wtorek, 13 kwietnia 2021 09:12:56
+1
+1 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
to jest dobre........kumacza menda, bojąc się służby wojskowej po technikum, w 81 roku uciekł do pracy w kopalni, a teraz wypowiada sie jak mentor o upadku wojska, a sam po pijaku stracił pance , teraz wielki oPOzycjonista - patriota z toytoya......
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 09:38:33
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
tytussie nie zmyślaj czego tu kumak się nie bał-zjedź 700 metrów pod ziemie i poczuj powagę sytuacji. Dobrze wiesz że gdybym stracił po pijaku"pance" to nie dostał bym dożywotniej renty. Zastanawiam się jaką trzeba być kreaturą i kanalią żeby tak zmyślać-jedyne co się tłumaczy to twoja katolicka wiara która pozwala ci na każde świństwo żeby tylko twoje było na wierzchu
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 13 kwietnia 2021 11:58:40
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Sam nie piszę tekstów tylko pokazuje opinie specjalistów.

jasne mendo a ci fachowcy to Barbara Nowacka , Adam Mazguła itd

i tak na marginesie wielokrotnie gnoju miałeś mówione abyś raczył odpierdolić się od wiary katolickiej,
albo jesteście kumak wyjątkowo tępym komuchem albo wyjątkowo bezczelnym łajdakiem :
"Zastanawiam się jaką trzeba być kreaturą i kanalią żeby tak zmyślać-jedyne co się tłumaczy to twoja katolicka wiara która pozwala ci na każde świństwo żeby tylko twoje było na wierzchu"

piszesz o sobie gnido tylko "wiarę katolicką" zastąp POpapranymi POglądami i masz kumaka jako żywo
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 12:35:47
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"gnoju" to używaj w swoim domu .
Tytuss świadomie kłamie ma temat mojego pijaństwa i mój post nie krytykuje wszystkich katolików lecz wyłącznie katolicyzm kolegi tytuss
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 16:00:14
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Choć od katastrofy smoleńskiej upłynęło już 11 lat, ostatnie dni pokazały, że to wciąż niezabliźniona rana, która zatruwa nasze życie. Czas zakończyć ten spektakl.
Mogło się wydawać, że emocje będą tym razem mniejsze, ale niestety, znów wróciliśmy do tego nieszczęśliwego chocholego tańca, który w polskiej polityce wokół tej sprawy rozgrywa się od lat. To utwierdza mnie w przekonaniu, że wszyscy politycy, którzy w jakiś sposób są związani z tą sprawą, powinni na zawsze odejść z polskiej polityki.PiS rządzi już sześć lat i wciąż ogłasza, że jest coraz bliżej „smoleńskiej" prawdy. Zamiast poważnego wyjaśniania wątpliwości mamy jednak budzący skrajne emocje filmik przedstawiający starą spiskową teorię Antoniego Macierewicza przeczącą tezie, że piloci zbyt późno przerwali schodzenie i uderzyli w brzozę, w efekcie czego samolot stracił siłę nośną i uderzył w ziemię. Macierewicz nie dość, że zniszczenie skrzydeł wyjaśnia dwoma eksplozjami, to jeszcze swój filmik okrasił autentycznym nagraniem, na którym widzowie mogli usłyszeć krzyki ginących w tej strasznej katastrofie pasażerów.

Wbrew tytułowi filmu nie jest on „Raportem końcowym podkomisji smoleńskiej", bo takowy dokument, pod którym złożyliby podpisy wszyscy eksperci, nie powstał. Warto też zwrócić uwagę na konsekwencje emisji tego filmu. Macierewicza nie traktują poważnie nawet w samym PiS, ale formalnie jest on wiceszefem PiS, formalnie szefuje podkomisji, ponoć wciąż chroniony jest przez Żandarmerię Wojskową. W tym sensie firmowany przez niego film jest oficjalnym stanowiskiem partii rządzącej, a nawet polskiego państwa.

Czy Jarosław Kaczyński, Andrzej Duda, czy Mateusz Morawiecki podpisują się pod stwierdzeniem, że katastrofa nastąpiła w wyniku dwóch eksplozji materiałów podłożonych podczas remontu polskiego tupolewa w Rosji? Jak będzie odpowiedź polskiego MSZ na ten film, jeśli zostanie o to zapytany przez inne stolice? Co odpowiedzą polscy oficerowie łącznikowi kolegom z innych państw NATO? Przypomnijmy, że film wyemitowano w sytuacji rosnącej koncentracji rosyjskich wojsk przy granicy z Ukrainą. Czy może mamy wszyscy przejść do porządku dziennego nad faktem, że Antoni Macierewicz ośmiesza nasze państwo? https://www.rp.pl/Komentarze/304129925-Szuldrzyn...
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 17:40:24
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Cyrk Biniendy w Ohio " udowodnił obliczeniowo że TU 154 mógł ściąć brzozę o średnicy 47cm, bez istotne go uszkodzenia skrzydła!
Tu proponuję sprawdzić jak potężne było to drzewo. Dziennikarzom polecam sprawdzenie kto pokrył koszty tego badania bo jak sądzę nie odbyło się to całkiem bezkosztowo:
Wieslaw Binienda (Advisor)
Qingdan Huang (Committee Member)
Atef Saleeb (Committee Member)
Xiaosheng Gao (Committee Member)
Lingxing Yao (Committee Member)
"The damage to the wing is localized on the leading edge and front spar while the structural integrality of the wing is maintained. The impact with the birch tree cannot cause significant damage to the wing"
PS
link w komentrzu.
Zdjecie "smoleńskiej brzozy" z wbitymi podczas uderzenia fragmentami skrzydła!
Post edytowany 2 razy
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 13 kwietnia 2021 17:44:00
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wy sami kumacz jesteście jemiołem z tej brzozy
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Wtorek, 13 kwietnia 2021 17:50:57
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
CZY TY POTRAFISZ NAPISAĆ POST BEZ WYZWISK?
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Wtorek, 13 kwietnia 2021 17:56:45
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
jeżeli chodzi o takie indywiduum to chyba nie
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Wtorek, 13 kwietnia 2021 20:13:33
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Kumak, piszesz o kolegach z wojska?
Ty nie masz kolegów, przede wszystkim w wojsku- moze w KODzie? Ale lewaka nie można być pewnym.
Co do sposobów nie dojścia do katastrofy w wykonaniu POstKOmuny, Laska, Millera, Klicha, Nowackiej i MAK, to porządny człowiek takich idiotyzmow komentowac nie może. Przesluzylem wiele lat w porcie lotniczym, bynajmniej nie jako finiszer, żeby było jasne i wiem o czym pisze. Czego nie można powiedzieć o twoich POwieleniach.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Środa, 14 kwietnia 2021 00:02:23
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolnierzu czy zdarzył się przypadek ze samolot leciał z urwanym skrzydłem i nie ma nic w tym w czarnej skrzynce. CZY WYBUCH JEST TAK DŁUGI że pilot zdążył krzyknąć kurw*
Czy córka Kaczyńskiego teraz musi zwrócić wysokie odszkodowanie które nie opiewało zamachu? Dlaczego MACIAREWICZ opublikował krzyki umierających pasażerów a nie słychać tam wybuchu? co ich przestraszyło?
CZY w katastrofie CASY w której zginał kwiat polskiego lotnictwa tez był zamach ? jaka przyczynę sugerujesz?
Post edytowany
Postów: 7395
Zolnierz
postów: 7395
Środa, 14 kwietnia 2021 08:05:04
0
0 0
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Nigdy niczego nie sugeruje.
Ja pokazuje tylko zasady i przepisy ruchu lotniczego, takim baranom, którzy samolot widzieli na obrazku, albo kupili sobie bilet z Modlina do Wrocławia i na tej POdstawie cos bzdeca o lotnictwie.
PS. Odpowiedź na Twoje, POwielane pytania odnośnie wybuchu, Casy, długości czasu- kiedy w Mirosławcu rozbił się C295 byłem na służbie i słyszałem jak ludzie krzyczą.
Jeszcze raz powtarzam- nie POwielaj fake newsów i nie wyPOwiadaj się w tematach na których się nie znasz. Wiem, ze wtedy zamilniesz, bo PO za POwielaniem, jak każdy troll, nie znasz się na niczym.
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Środa, 14 kwietnia 2021 09:03:05
-1
0 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolnierzu czy zdarzył się przypadek ze samolot leciał z urwanym skrzydłem i nie ma nic w tym w czarnej skrzynce. CZY WYBUCH JEST TAK DŁUGI że pilot zdążył krzyknąć kurw*
Czy córka Kaczyńskiego teraz musi zwrócić wysokie odszkodowanie które nie opiewało zamachu? Dlaczego MACIAREWICZ opublikował krzyki umierających pasażerów a nie słychać tam wybuchu? co ich przestraszyło?
CZY w katastrofie CASY w której zginał kwiat polskiego lotnictwa tez był zamach ? jaka przyczynę sugerujesz?
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Środa, 14 kwietnia 2021 09:12:17
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
zolnierzu nie wystarcza napisać fejk- trzeba to zaprzeczyć-cały Internet żyje udostępnianiem tak jak to robi sailor Michał czy ja i oni nietrolle

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK