6°C

16
Powietrze
Wspaniałe powietrze!

PM1: 6.60
PM25: 9.74 (23,43%)
PM10: 10.54 (64,92%)
Temperatura: 6.41°C
Ciśnienie: 998.42 hPa
Wilgotność: 87.06%

Dane z 29.03.2024 03:10, airly.eu

Szczegółowe dane meteoroliczne z Mińska Maz. są dostępne na stacjameteommz.pl


facebook
REKLAMA

Forum

Dane pedofilów i gwałcicieli pochodzących z Mińska

4919 postów
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Sobota, 30 marca 2019 18:54:46
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"Ksiądz Roman kazał mi w szkole z nikim nie rozmawiać i od razu po lekcjach wracać do tego mieszkania. I tak nikt tam ze mną nie chciał rozmawiać. We wszystkim różniłam się od dzieci z bogatych rodzin w Szczecinie. Na lekcjach niewiele rozumiałam, bo poziom był dla mnie za wysoki. Czułam się gorsza. Raz wróciłam trochę później po szkole. Ksiądz szarpnął mnie tak mocno, że skręcił mi rękę. Musieli założyć mi szynę. Kazał powiedzieć w szpitalu, że spadłam ze schodów. Stał i pilnował, co mówię lekarzowi.

Któregoś dnia powiedział: ,,Nawet nie wiesz, jak o tym marzyłem”. ,,O czym, proszę księdza?” – zapytałam. ,,Zaraz zobaczysz, moje słoneczko”. Zasunął zasłony, mocno chwycił mnie za ręce. ,,Nie krzycz, bo wtedy będzie bolało bardziej” – powtarzał. Zaczął zdzierać ze mnie ubranie. To taki strach, że nie możesz oddychać. Był silny, ważył sto kilogramów. Krzyczałam, błagałam, by przestał. Gdy skończył, owinęłam się w koc, położyłam przy ścianie i płakałam. ,,Jadę. Mam mszę wieczorną w Stargardzie” – rzucił. Kazał mi wziąć jakieś dziwne tabletki. Otworzył usta i sprawdził, czy na pewno je połknęłam. Krew spływała mi po nogach. Weszłam do wanny. Zaczęłam spłukiwać krew, ale było jej więcej i więcej. Miałam rozciętą wargę, na udach siniaki. Zaczęłam powtarzać: ,,Mamusiu, gdzie jesteś? Pomóż mi”. W tej chwili oddałabym wszystko, aby była przy mnie. Kilka godzin siedziałam w wodzie." https://www.newsweek.pl/fragment-ksiazki-z-nienawisci-...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:25:40
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
newsweek z grudnia 2018 z cyklu jeszcze ciepłe parówy @kumacza
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:28:06
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Robert Biedroń atakuje finansowanie Kościoła. Nazwał to „patologią”

https://prostozmostu24.pl/robert-biedron-atakuje-finanso...

wygląda na to że kasy z Niemiec i tej od sorosa zaczyna lesbijkom, gejom, biseksualistom i transwestytom brakować
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:29:31
-2
+1 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
normalnie wzruszające, takie nowoczesne love story

Babcia rodzi wnuczkę... dla homoseksualistów!

Kolejne szaleństwo współczesności! Ponad sześćdziesięcioletnia kobieta z amerykańskiego stanu Nebraska urodziła dziecko dla swojego syna i jego homoseksualnego partnera. Jak do tego doszło?

https://www.fronda.pl/a/babcia-rodzi-wnuczke-dla-hom...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:31:26
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
to też piękny przykład nowoczesności w POstęPOwej Europie, sztuka panie PO prostu sztuka


Setki gołych ludzi na ulicach Walencji. Znany fotograf chciał pokazać problem "upodmiotowienia kobiet"

http://telewizjarepublika.pl/setki-golych-ludzi-na-ulicach-...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:32:01
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
J. Międlar: Latarnicy i żydowska mennica [WIDEO] – Przegląd tyg. (24-30.03.2019)

https://wprawo.pl/2019/03/30/j-miedlar-latarnicy...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 09:52:53
-2
+1 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Twierdzi, że "pomylił" 3-letnią córkę z żoną. Został skazany na 200 lat więzienia

https://dorzeczy.pl/swiat/98435/twierdzi-ze-pomyli...
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 14:00:06
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
"
Mińsk Mazowiecki
Postów: 24361
sailor Dziś, 5 godz. temu
0
+
-
newsweek z grudnia 2018 z cyklu jeszcze ciepłe parówy @kumacza" tragedia na Wołyniu była bardzo dawno,afery PO do dziś przypominane są bardzo często bez efektu to i przypominanie o kościelnych zboczeńcach ma sens zwłaszcza że że takie przestępstwa szybko się przedawniają
Post edytowany
wilkowyje Postów: 242
przykry
wilkowyje, postów: 242
Niedziela, 31 marca 2019 15:05:47
-2
+1 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Błędy w raporcie fundacji “Nie lękajcie się”

„Raport ten stanowi zbiór dowolnie dobranych wycinków z materiałów prasowych oraz zawiera poważne błędy merytoryczne i metodologiczne” – wskazuje Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris w przesłanej KAI analizie metodyki opisu stanów faktycznych będących podstawą opublikowanego w miniony czwartek raportu Fundacji „Nie Lękajcie Się” ws. nadużyć seksualnych duchownych w Polsce.
Jak wskazują analitycy Ordo Iuris, w ostatnich dniach liczne komentarze wywołał raport przedstawiony w Rzymie przez fundację „Nie lękajcie się”, którą reprezentowała m.in. poseł Joanna Scheuring-Wielgus. Autorzy dokumentu oskarżają niektórych hierarchów Kościoła o ukrywanie sprawców przestępczości seksualnej. „W istocie raport ten stanowi zbiór dowolnie dobranych wycinków z materiałów prasowych oraz zawiera poważne błędy merytoryczne i metodologiczne” – czytamy w dokumencie
https://ekai.pl/bledy-w-raporcie-joanny-scheur...
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 16:59:07
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
wyczyny polskiego kleru powoli wychodzą na jaw i już niedługo Ordo Iuris zostanie z ręka w nocniku a smród rozleje się po całym kraju.już niedługo premiera filmu Sekielskiego i innych zagranicznych autorów- dosyć pobłażania zboczeńcom w sutannach
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 17:02:29
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Księża w Polsce zostali przyzwyczajeni do bezkarności, nauczeni, że tym, którzy trzymają gębę na kłódkę i słuchają poleceń z góry, nic się nie stanie – mówi w rozmowie z „Wysokimi Obcasami” Tomasz Sekielski, który zdradził kulisy pracy nad filmem o problemie pedofilii w polskim kościele. https://www.wprost.pl/kultura/10203850/sekielski-zdr...
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 19:11:03
-2
0 -2
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Rzeź na Wołyniu porównujecie @kumacz do "pedofilii w KK" ?

w sumie czego się można spodziewać po chłopku roztropku o niewielkim ilorazie IQ
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 19:13:06
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Apostolstwo homoseksualizmu i jego przybudówek - kij o dwóch końcach dw

LGBT to dziś temat wiodący i to w mediach, w różnego rodzaju inicjatywach, n. p. sprawa propagandy w szkołach, projekty specjalnych hoteli dla ludzi dotkniętych tymi innościami, a także dostosowanie do nich sportu, słowem chodzi o stworzenie jak gdyby czegoś w rodzaju getta, a wszystko po to, rzekomo, żeby tym ludziom zapewnić pełną tolerancję, a nawet coś więcej, bo wszystko wskazuje na to, że chodzi o ich uprzywilejowanie i dominację. Ta tendencja tłumaczy propagowanie gejolezbizmu jako sposobu na życie, do czego chce się przygotować dzieci w wieku, kiedy są one podatne na przyswojenie sobie zboczeń. Krok dalej, o czym już jawnie mówią ludzie z kręgów Koalicji Europejskiej, a także konkretnie z Platformy Obywatelskiej, to pary homoseksualne uznane jako karykatura małżeństwa, z tym, że uznana prawnie z wszystkimi konsekwencjami, łącznie z prawem adoptowania dzieci.

Nie trzeba rozwodzić się specjalnie nad zamieszaniem i konsternacją jakie te inicjatywy budzą wśród normalnych ludzi. Normalnych, tak, to nie jest przejęzyczenie, gdyż norma wynika tu z funkcji jakimi natura obdarzyła człowieka wraz z jego konstytucję fizyczną jedynie umożliwiającą jej spełnianie. Wszelkie sofizmaty, a jest ich bez liku, mające przekonać, że te inności są zgodne z naturą natykają się na niepodważalną ripostę w postaci rzeczywistości, której homoseksualizm jest zaprzeczeniem, choć i to jest prawda, że nie z wyboru, a ze skłonności, których istotę i pochodzenie można wyjaśnić tylko hipotetycznie. W każdym razie, człowiek dotknięty taką innością jest w normie w tym sensie, że może funkcjonować w społeczeństwie i w życiu prywatnym na równi z innymi i nikt nie ma prawa z tego tytułu go dyskryminować. To nie ulega wątpliwości i jak długo człowiek istnieje na ziemi, zarówno owe inności, jak i miejsce dla tych osób na ziemi są respektowane, a ich piętnowanie jest niczym innym, jak wyrazem animozji występujących w każdej relacji międzyludzkiej.

Wydaje mi się, że należy sobie te rzeczy uświadomić, zanim podejmie się próbę zrozumienia sensu względnie bezsensu obecnie sztucznie generowanego szumu wokół co dopiero ukutego pojęcia na określenie homoseksualizmu w postaci liter LGBT. Zdajemy sobie sprawę z politycznego podłoża tej propagandy, którą żywi się opozycja, jak n. p. w Polsce mająca jedyny program – odzyskanie władzy – i miast konstruktywnych dla społeczeństwa propozycji chwyta się czegoś więcej niż haseł populistycznych, gdyż chce zagrać na najniższych instynktach, obecnych nie tylko w osobach dotkniętych pewnymi anomaliami, ale także w tych sfrustrowanych, którzy chcą zamanifestować swój sprzeciw wobec każdej twórczej i pilnującej jakiegoś porządku inicjatywie. Tu więc znajdą się ludzie nienawidzący Kościoła i religii, tu przykleją się wszyscy, którym trudno zakotwiczyć gdziekolwiek, tu wreszcie – to jest jedynie zrozumiałe – szukają dla siebie miejsca rzeczywiści homoseksualiści. Z pewnością jednak nie wszyscy, a może nawet nie większość z nich. Wielu zdaje sobie sprawę z tego, że propagowanie swej przypadłości, zwłaszcza wśród ludzi młodych, to ciężka krzywda wyrządzona drugiemu człowiekowi, zasadniczo niemożliwa do naprawienia. To są ludzi o wielkiej szlachetności i wrażliwym sumieniu, niezależnie od niepowodzeń, jakich niekiedy doznają. Nie czynią z nich jednak normy wartej upowszechniania. Dlatego też każdy kierujący się jakąś zasadną etyką człowiek nie tylko ludzi tych nie będzie piętnować, ale po prostu obcować z nimi będzie jak z każdym, bez różnicy. I na tym polega tolerancja, w żadnym przypadku nie na propagowaniu homoseksualizmu, jak to dzisiaj się dzieje.

Zastanówmy się jaki owoc ta obłędna propaganda może zrodzić, a nawet z pewnością zrodzi, jeśli nie położy się jej kresu? Nie wnikając w krzywdę jaką ona wyrządza ludziom przeważnie wobec tej propagandy z takich czy innych względów bezbronnym, zastanówmy się nad rykoszetem, jakim prędzej czy później uderzy ona właśnie w ludzi spod znaku LGBT. Jak potwierdza to doświadczenie życiowe sięgające czasów, jakie obejmuje ludzka pamięć, homoseksualiści żyli pośród innych, w wielu przypadkach nie obnosząc się ze swoją opcją, a bywało i tak, że była ona w ich otoczeniu znana. Z pewnością jednak nie czyniono z tego sensacji, a jeśli nawet, to nie większą niż z czyjejś leworęczności. Dyskrecja kończyła się, kiedy homoseksualista molestował osobę heteroseksualną. Ale to było i jest przecież zrozumiałe, jak każde molestowanie i reakcja na nie.

Obecna propaganda opcji LGBT i to już od najmłodszych poczynając, miast tolerancji wzbudzać będzie sensację i naznaczenie osób tymi przypadłościami dotkniętych. Trzeba zdać sobie sprawę, że żadną ustawą ani żadną indoktrynacją nie usunie się z ludzkiego odczuwania dyskomfortu, żeby nie powiedzieć dosadniej, jaki w kimś o opcji heteroseksualnej – umyślnie unikam określania „normalnej”, by nikogo nie stawiać pod ścianą – budzi wyobrażenie współżycia według tych innych opcji. W sumie, choć możliwe jest wykluczenie ich nękania czy nawet prześladowania, to jednak musi nastąpić pewien rodzaj gettyzacji, co nie obędzie się bez wykluczeń i barier, całkowicie możliwych do uniknięcia, o ile miast ciasnych i sprzecznych ze zdrowym rozsądkiem postulatów, propagować się będzie takt, empatię i szacunek dla drugiego człowieka, bez względu na jego taką czy inną opcję. Tzw. marsze równości, gdzie w sposób niesmaczny i żenujący manifestuje się zachowania, które jeśli już, powinny pozostać w sferze prywatnej, z góry rzutują negatywnie także na tych, którzy będąc innej opcji, nigdy jednak nie zdecydowaliby się na takie prymitywne i obnażające znacznie coś więcej, niż ciało, gesty.

Jesteśmy zatem w ślepej uliczce. Chcemy obnosić się nachalnie ze swą „innością”, chce się wymusić na innych nie tylko jej akceptację, ale pewien rodzaj jej kupna, jako atestu równości, której nie ma w żadnej sferze życia i tak jest dobrze. Porzekadło: varietas delectat wyraża myśl o akceptowaniu różnorodności, ale bez narzucania jej innym. Jedność za wszelką cenę to były hasła wszystkich totalitatryzmów – Gleichschaltung, urawniłowka.

Gdyby chodziło naprawdę o tolerancję dla owych „inności”, nie użyto by ich jako środka propagandowego, ale postulowano by respekt dla prywatności i jej poszanowania w imię szacunku dla bliźniego. Ale tu chodzi o zgoła coś innego, podobnie, jak w przypadku sztucznie animowanego antysemityzmu. Chodzi o narzucenie obcego nam porządku moralnego i zastąpienie wartości zakorzenionych w naturze człowieka antywartościami wabiącymi pozorną obietnicą: „hulaj duszo, piekła nie ma”. Ale ono jest, obojętnie, gdzie. Najczęściej już tu na ziemi, kiedy człowiek uwiedziony „kuszeniem szatana”, nagle spostrzega, że za swoją uległość nic nie zyskał. Bo ewangelizacja zła, a cząstką jej jest obecna propaganda „inności” – propaganda, a nie tolerancja – to kij o dwóch końcach. Ten drugi koniec zwykle boleśnie uderza i karci.

Jest w tym wszystkim jeszcze jedna sprawa, którą nie waham się nazwać paskudną. Otóż ten cały ruch LGBT stał się mimo woli, albo świadomie, czymś w rodzaju transparentu i tuby dla tzw. koalicji europejskiej. Ponieważ notorycznie nie ma ona programu, nie licząc hasła bojowego: PiS musi odejść, dlatego podpisuje się pod postulatami LGBT i aplikuje sobie ideologię tego ruchu. Dobre jest w tym tylko to, że teraz ostatecznie wiadomo kto jest kim? Takim katalizatorem jest też Wiosna, oczywiście nie ta w przyrodzie.

Zygmunt Zieliński.


Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/apostol...

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :).
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 20:30:18
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
sailor marynarzu słodkich wód-postaraj się pisać posty bez obrażania-zaręczam ci że w czasie od 1943 roku DO teraz ofiar katolickich księży pedofilów jest kilkakrotnie więcej niż kiedyś na Wołyniu.
Post edytowany
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 31 marca 2019 21:04:01
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
50 lat do Kościoła chodzę i nigdy żadnego pedofila nie spotkałem a tacy co to 50 lat w kościele nie byli samych pedofili tam widzą.
Jakim cudem, ja pytam?
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 21:24:01
+2
+3 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
michale1965-ostatni raz w kościele byłem miesiąc temu a pedofilia w kościele to zjawisko światowe, PRZODUJE USA,Brazylia ,IRLANDIA Niemcy I Włochy.U nas też było dużo przypadków tylko one ukrywane... trzeba trochę cierpliwości i już niedługo wszystko wyjdzie .CIEBIE TEN PROBLEM NIE INTERESUJE bo nie potrafisz odzieli swojej wiary od realnego świata a on nie ma jest realny.Pamiętaj że może kiedyś to nieszczęście dojść do twojej rodziny lub znajomych.Mo kolega opowiadał mi jak jego brat uratował go przed gwałtem wikarego a obaj byli ministrantami https://pl.wikipedia.org/wiki/Przest%C4%99pstwa_i_wykro...
Post edytowany
Mińsk Mazowiecki Postów: 50642
sailor
Mińsk Mazowiecki, postów: 50642
Niedziela, 31 marca 2019 21:27:39
-4
0 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
Żabodukt Postów: 23101
kumak Dziś, 55 min. temu
-1
+
-
sailor marynarzu słodkich wód-postaraj się pisać posty bez obrażania-zaręczam ci że w czasie od 1943 roku DO teraz ofiar katolickich księży pedofilów jest kilkakrotnie więcej niż kiedyś na Wołyniu.

primo : nie spoufalaj się komuchu

secundo: istnieją kreatury których nie sposób obrazić , takie @kumacze same sobie wystawiają świadectwo
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 31 marca 2019 22:21:01
-4
0 -4
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
@CIEBIE TEN PROBLEM NIE INTERESUJE bo nie potrafisz odzieli swojej wiary

Bardzo lubię czytać dewagacje na temat mojej osoby.
Nawet nie pytam o cel twojej wizyty w kościele, no bo chyba nie w celu spowiedzi.

Mój kolega opowiadał mi, że spotkał kiedyś Presleya i ten proponował mu nagranie płyty (poważnie).
Post edytowany
Żabodukt Postów: 78003
kumak
Żabodukt, postów: 78003
Niedziela, 31 marca 2019 23:24:13
+1
+2 -1
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
czasem pracuję w kościołach i nawet dla księży zdarzało mi się pracować
gdzieś indziej Postów: 11425
michal1965
gdzieś indziej, postów: 11425
Niedziela, 31 marca 2019 23:32:58
-3
0 -3
+ -
Tylko dla zalogowanych użytkowników
i co, nie boisz się?

Zaloguj się aby uczestniczyć w dyskusji oraz uzyskać dostęp do większej ilości wątków na tym forum.

Aktualności

OK