Proszę czekać,
trwa ładowanie danych.
Zaloguj Zarejestruj Zaloguj
przez FB
Szukaj Radio
minskmaz.com
-1°C

Co, gdzie, kiedy?

Blogi

System blogów serwisu „Wirtualny Mińsk Mazowiecki” to narzędzie dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób z Mińska Mazowieckiego lub dla osób związanych z miastem. Jest to autorski mechanizm, który umożliwia prowadzenie własnego bloga lub fotobloga zarządzanego z poziomu prostego panelu administracyjnego. System umożliwia tworzenie galerii zdjęć, zarządzenie komentarzami a także tworzenie kategorii wpisów. Narzędzie jest bezpłatne i uruchamiane po indywidualnych zgłoszeniach ustaleniach od osób zainteresowanych. Aby uruchomić swojego bloga – napisz na minskmaz@minskmaz.com, zapraszamy serdecznie!

Aktualne blogi:

Mól na kanapieCo warto przeczytać, obejrzeć lub posłuchać przedstawia co tydzień Dariusz Mól. Przezorny przedsiębiorca - strefa prawa dla małych i średnich przedsiębiorców" Blog „Przezorny Przedsiębiorca – strefa prawa dla małych i średnich firm”, jak sama nazwa wskazuje jest skierowany przede wszystkim do przedsiębiorców, zarówno osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą, jak i wspólników spółek, czy osób zarządzających przedsiębiorstwami. Blog może być jednak również ciekawą propozycją dla osób zamierzających dopiero rozpocząć przygodę z prowadzeniem własnego biznesu. Niektóre wpisy mogą również zainteresować osoby niezwiązane bezpośrednio z prowadzeniem działalności gospodarczej. SWOJĄ DROGĄ Spojrzenia przez różowe okulary Michała Gołębiowskiego na „zwariowany, pogmatwany i pełen sprzeczności” nasz świat POLSKIE ŻYCIE OCZAMI ROSJANKI Julia jest z pochodzenia Rosjanką i od niedawna mieszka w Polsce - w gminie Mińsk Mazowiecki. Swoje spostrzeżenia odnośnie życia w Polsce (między innymi) postanowiła opisać na blogu porównując je często z warunkami panującymi w Rosji. MIĘDZY SŁOWAMI Spostrzeżenia, obserwacje, wnioski „Marcinem-a” na różne tematy. OKIEM FOTOLIZARD Blog tematyczny, którego autorem jest fotograf i grafik Tomasz Wojciechowski. Jak tłumaczy - każdy w inny sposób postrzega otaczający świat, stąd też w blogu chce pokazać "jak on to widzi". Blog zawiera fotoreportaże z aktualnych wydarzeń, fotograficzne kompilacje, a także praktyczne wskazówki i tutoriale jak wykonać interesującą fotografię DOBRE MIEJSCE Magda zaprasza do korzystania ze swoich doświadczeń kulinarnych i nie tylko. MALUTKI PISARCZYK "Pędząc ciągle dalej, nie patrząc pod nogi, mijając szczęście. Zatrzymując się i widząc, że nikogo obok nas niema. Ten tłum gnający jak szara masa. Bezbarwny biegnący za niczym. Patrząc jak przechodzi dzień za dniem. Iść gdzieś tam, gdzie nie ma zgiełku. Otworzyć oczy i dostrzec to, co naprawdę jest ważne. Stając nad pięknym jeziorem, w starym lesie, na pięknej polane usłanej kwiatami, patrząc na świat z wysoka. Dostrzegać to, co innym ucieka sprzed oczu."
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Ta strona wykorzystuje cookies, więcej informacji.

© 2004-2018 "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com"
Do góry