Zarejestruj
8°C
21 października 2018 odbędą się wybory samorządowe, w których wybierzemy burmistrza miasta oraz radnych miasta, powiatu i województwa. Podobnie jak w latach poprzednich przygotowaliśmy serwis wyborczy prezentujący listy wszystkich kandydatów, które mieszkańcy Mińska Mazowieckiego znajdą na kartach do głosowania. Kolorem czarnym oraz pogrubioną czcionką oznaczyliśmy osoby, które opublikowały na łamach naszego portalu swoje wizytówki wyborcze.

Kandydaci na Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Rady Miasta Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 1

KKW SLD Lewica Razem
Lista nr 5
  1. KARWOWSKI Stefan JanWiek: 73, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. SIENICKA SylwiaWiek: 34, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. ŁUKASIAK Arkadiusz JacekWiek: 51, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. FLOROWSKA-UCHMAN MonikaWiek: 37, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. ZALEWSKI Mariusz AndrzejWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. KOSAKOWSKA Sylwia ElwiraWiek: 28, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. MACIEJEWSKI JerzyWiek: 77, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 2

KKW SLD Lewica Razem
Lista nr 5
  1. PERCZYŃSKI TadeuszWiek: 69, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. LUBAŃSKA MonikaWiek: 38, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. PADZIK Grażyna EwaWiek: 56, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. KULESZA Bogdan GrzegorzWiek: 46, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. ZAGÓRSKA AlicjaWiek: 69, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. PERCZYŃSKI RafałWiek: 26, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Okręg nr 3

KKW SLD Lewica Razem
Lista nr 5
  1. NUREK Jerzy TadeuszWiek: 68, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. BAGIŃSKA Barbara AnnaWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. POPEK AndrzejWiek: 49, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. SKONECKA-ŁUKASIAK GrażynaWiek: 43, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. JANISZEWSKI Wiesław RomanWiek: 66, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. GNIADO MałgorzataWiek: 55, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. JUDKA WładysławWiek: 59, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Rady Powiatu Mińskiego

Okręg nr 1 - miasto Mińsk Mazowiecki

KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Lista nr 4
  1. KRUSIEWICZ MirosławWiek: 57, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. CICHOŃ Alicja EmiliaWiek: 39, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. WYSZOGRODZKI GrzegorzWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. SAMOCIUK Mirosław JanuszWiek: 61, miejsce zamieszkania: Nowe Osiny
  5. ALBRECHCIŃSKA BarbaraWiek: 60, miejsce zamieszkania: Cielechowizna
  6. SMUGA RobertWiek: 48, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. ANDRZEJEWSKA Elżbieta MariaWiek: 62, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. SZCZERBA EwaWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. CELEJ LeszekWiek: 59, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KWW Kukiz'15
Lista nr 8
  1. GĄGOL JakubWiek: 32, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. GRUBA TomaszWiek: 36, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. REDUCH IzabelaWiek: 32, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. WOJTCZYK ŁukaszWiek: 32, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. PISZCZEK RobertWiek: 37, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. SIERHEJ KarolinaWiek: 29, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. ROMANYSZYN Lena KatarzynaWiek: 29, miejsce zamieszkania: Mrozy
  8. KOKOSZKA PaulinaWiek: 23, miejsce zamieszkania: Latowicz
  9. MATWIEJ DamianWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
KWW Twój Powiat
Lista nr 15
  1. GRZESIAK ZbigniewWiek: 74, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  2. TARCZYŃSKI ZdzisławWiek: 69, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. TRĘDA MirosławaWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  4. KOWSZUN Justyna KatarzynaWiek: 34, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  5. SKIBA ZdzisławWiek: 61, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. BREWCZYŃSKA EdytaWiek: 42, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  7. MROCZEK Antoni PiotrWiek: 44, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  8. NALEWKA KamilWiek: 33, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  9. ROMBEL MałgorzataWiek: 52, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki

Kandydaci do Sejmiku Województwa Mazowieckiego

Okręg nr 6 - miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

KWW Bezpartyjni Samorządowcy
Lista nr 1
  1. GAJOWNICZEK Krzysztof Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Chlewiska
  2. BŁOŃSKA Zofia Wiek: 67, miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  3. KRUPA Marcin Wiek: 40, miejsce zamieszkania: Węgrów
  4. KUBEŁ Joanna Wiek: 43, miejsce zamieszkania: Dęby
  5. BODZAN Adam Wiek: 29, miejsce zamieszkania: Kamieńczyk
  6. MALITKA Anna Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Garwolin
  7. JANISZEWSKI Grzegorz Wiek: 42, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  8. KOWALCZYK Urszula Elżbieta Wiek: 47, miejsce zamieszkania: Bachorza
  9. TOMASIEWICZ Henryk Ireneusz Wiek: 61, miejsce zamieszkania: Sulejówek
  10. KRAWCZYK Maria Antonina Wiek: 24, miejsce zamieszkania: Warszawa
  11. ŁUBKOWSKI Łukasz Wiek: 37, miejsce zamieszkania: Pruszyn
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
Lista nr 2
  1. ORZEŁOWSKA Janina Ewa Wiek: 51, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. AUGUSTYNIAK Mirosław Jan Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Sypniewo
  3. KRUPIŃSKI Marian Wiek: 71, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  4. DOMŻAŁA Cecylia Wiek: 62, miejsce zamieszkania: Wyszków
  5. PIESIO Jerzy Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Garwolin
  6. KOZERA Mariusz Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Barcząca
  7. PIENIAK Rafał Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  8. WIECZOREK Anna Agnieszka Wiek: 45, miejsce zamieszkania: Krypy
  9. PĘDZICH-OŚCIŁOWSKA Ewa Wiek: 46, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  10. TARKOWSKA Anna Wiek: 38, miejsce zamieszkania: Stare Biernaty
  11. SKWIERCZYŃSKI Grzegorz Krzysztof Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Rzążew
KW Parta Zieloni
Lista nr 3
  1. ZIELIŃSKA Urszula Sara Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. NAWROCKI Paweł Jerzy Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Warszawa
  3. KOŁODZIEJ Irena Wiek: 71, miejsce zamieszkania: Warszawa
  4. WILCZYŃSKI Tomasz Grzegorz Wiek: 38, miejsce zamieszkania: Radom
  5. MITROS Katarzyna Wiek: 75, miejsce zamieszkania: Warszawa
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
Lista nr 4
  1. LANC Elżbieta Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Sadowne
  2. GRUZIŃSKI Krzysztof Tadeusz Wiek: 62, miejsce zamieszkania: Sulejówek
  3. KALICKI Wiesław Andrzej Wiek: 54, miejsce zamieszkania: Żelków-Kolonia
  4. DZIADAK Ryszard Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  5. FLAGA Ewa Jolanta Wiek: 58, miejsce zamieszkania: Garwolin
  6. SOBIECH Robert Wiek: 49, miejsce zamieszkania: Kadzidło
  7. DANILUK Andrzej Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Łosice
  8. JASTRZĘBSKA Dorota Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Sokołów Podlaski
  9. DANIELAK Marzena Wiek: 42, miejsce zamieszkania: Kotuń
  10. WÓJCIK Maciej Mirosław Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Wyszków
  11. SAWICKA Bożena Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Siedlce
KKW SLD Lewica Razem
Lista nr 5
  1. FILIPEK Krzysztof Wiek: 57, miejsce zamieszkania: Międzyleś
  2. PRANDOTA Maciej Tadeusz Wiek: 68, miejsce zamieszkania: Warszawa
  3. KOŁODZIEJCZYK Krzysztof Wiek: 66, miejsce zamieszkania: Komorowo
  4. STAWOWSKA Elżbieta Halina Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  5. LIPOWSKI Wiesław Wiek: 59, miejsce zamieszkania: Łukowo
  6. ROWICKA Eryka Anna Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Wólka Paplińska
  7. FIERKA Michał Dariusz Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Nowe Kościeliska
  8. MATYJA Sylwia Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Marki
  9. LASKOWSKI Patryk Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  10. ZAGRODZKI Tomasz Zbigniew Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Warszawa
  11. DINH HONG Sandra Ngoc Wiek: 23, miejsce zamieszkania: Warszawa
KW Partii Razem
Lista nr 6
  1. OLKO Dorota Zofia Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. PNIEWSKI Tomasz Andrzej Wiek: 42, miejsce zamieszkania: Warszawa
  3. ZIELIŃSKA Ewa Danuta Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Warszawa
  4. SZKUDŁAPSKA Aleksandra Ewa Wiek: 34, miejsce zamieszkania: Warszawa
  5. REGUŁA Patryk Eryk Wiek: 19, miejsce zamieszkania: Węgrów
  6. CZEPIEL Maja Joanna Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Warszawa
  7. KRAJEWSKI Piotr Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Warszawa
  8. BRONIAREK Andrzej Rafał Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Warszawa
KW Ruch Narodowy RP
Lista nr 7
  1. TUMANOWICZ Witold Sławomir Wiek: 31, miejsce zamieszkania: Warszawa
  2. DURKA Adam Eliasz Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Stojadła
  3. DĄDERA Karol Wiek: 22, miejsce zamieszkania: Długosiodło
  4. MELION Magdalena Patrycja Wiek: 22, miejsce zamieszkania: Ostrykół Włościański
  5. MARZOCH Michał Wiek: 21, miejsce zamieszkania: Wincentowo
  6. MAŁYSZEK Paulina Danuta Wiek: 27, miejsce zamieszkania: Warszawa
  7. IWANOWSKA Milena Agata Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Warszawa
KWW Kukiz'15
Lista nr 8
  1. PIŁKA Marian Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Trąbki
  2. DĄBROWSKI Zbigniew Wiek: 43, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  3. KULESZA Ireneusz Wiek: 53, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  4. TRZASKA Teresa Wiek: 62, miejsce zamieszkania: Wyszków
  5. SADOWSKA Barbara Maria Wiek: 61, miejsce zamieszkania: Pruszyn-Pieńki
  6. KOWALEWSKA Mariola Zofia Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Małkinia
  7. ŁUGOWSKA Wanda Maria Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  8. KOTLARZ Magdalena Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Wyszków
  9. LESZCZYŃSKI Radosław Wiek: 18, miejsce zamieszkania: Cegłów
  10. PASIAK Hubert Michał Wiek: 36, miejsce zamieszkania: Krzesk-Królowa Niwa
KWW Wolność w Samorządzie
Lista nr 9
  1. ZDUNEK Łukasz Wiek: 36, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  2. SALAMON Aneta Anna Wiek: 41, miejsce zamieszkania: Siedlce
  3. CYBULSKI Cezary Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Siedlce
  4. BALA Paweł Wiek: 29, miejsce zamieszkania: Węgrów
  5. RADZIKOWSKA Edyta Wiek: 23, miejsce zamieszkania: Modrzew
  6. STOSZEWSKI Tadeusz Wiek: 69, miejsce zamieszkania: Wyszków
  7. KĄDZIELA Ewa Wiek: 30, miejsce zamieszkania: Sadowne
  8. TOBIASZ Maria Wiek: 20, miejsce zamieszkania: Górzno
  9. HARASIM Michał Wiek: 29, miejsce zamieszkania: Siedlce
  10. STEFANIUK Piotr Paweł Wiek: 28, miejsce zamieszkania: Łosice
  11. KORWIN-MIKKE Natalia Ewa Wiek: 20, miejsce zamieszkania: Warszawa
KW Prawo i Sprawiedliwość
Lista nr 10
  1. KUDELSKI Wojciech Józef Wiek: 70, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. GRABOWSKI Marcin Wiek: 37, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  3. ŻOCHOWSKI Krzysztof Jan Wiek: 54, miejsce zamieszkania: Sławiny
  4. BALA Joanna Wiek: 39, miejsce zamieszkania: Niegów
  5. GÓRAS Michał TadeuszWiek: 37, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  6. KOZACZYŃSKI Jacek Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Siedlce
  7. WINIARSKI Krzysztof Wiek: 54, miejsce zamieszkania: Ostrów Mazowiecka
  8. SKRZYPEK Dorota Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Wieliszew
  9. GÓRSKI Maciej Wiek: 35, miejsce zamieszkania: Górki-Grubaki
  10. ROGALSKA Barbara Wiek: 35, miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  11. WOŹNIAK-SIONEK Elżbieta Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Parysów
KW Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin
Lista nr 11
  1. NARTONOWICZ Agnieszka Wiek: 43, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  2. SZABŁOWSKI Marek Wiek: 55, miejsce zamieszkania: Ławy
  3. DZIĘGIELEWSKI Adrian Wiek: 24, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  4. BOBOWSKA Grażyna Wiek: 54, miejsce zamieszkania: Łęg Przedmiejski
  5. DZIĘGIELEWSKA Zdzisława Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  6. WIERZBICKI Romuald Lech Wiek: 70, miejsce zamieszkania: Józefów
  7. SZCZUBEŁEK Ewa Wiek: 51, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
KWW Jedność Narodu - Wspólnota
Lista nr 12
  1. DMOWSKI Henryk Wiek: 64, miejsce zamieszkania: Siedlce
  2. ŻOCHOWSKI Dariusz Leon Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. JEDYNAK Mirosław Stanisław Wiek: 56, miejsce zamieszkania: Wygoda
  4. SIENIAWSKA-SOKOŁOWSKA Katarzyna Joanna Wiek: 52, miejsce zamieszkania: Sulejówek
  5. MIŁOSZ Olga Wiek: 22, miejsce zamieszkania: Garwolin
  6. GAŁECKA Kamila Wiek: 29, miejsce zamieszkania: Czarnoty
  7. ŁUKA KOSEL Hanna Wiek: 60, miejsce zamieszkania: Siedlce
  8. HENNIG Renata Danuta Wiek: 63, miejsce zamieszkania: Warszawa
  9. GUTOWSKA Dorota Wiek: 44, miejsce zamieszkania: Ostrołęka
  10. RUDZKI Kazimierz Wiek: 53, miejsce zamieszkania: Warszawa
  11. KULAS Sławomir Adam Wiek: 34, miejsce zamieszkania: Teodorowo
KW Wolni i Solidarni
Lista nr 13
  1. WÓJCIK Andrzej Wiek: 70, miejsce zamieszkania: Ochudno
  2. RYCIELSKI Tomasz Maciej Wiek: 65, miejsce zamieszkania: Mińsk Mazowiecki
  3. TUL Maria Grażyna Wiek: 61, miejsce zamieszkania: Sulejówek
  4. KANONOWICZ Sara Wiek: 33, miejsce zamieszkania: Warszawa
  5. WILKOWSKI Jarosław Wiek: 53, miejsce zamieszkania: Maków Mazowiecki
  6. PAŚNICKI Zenon Józef Wiek: 50, miejsce zamieszkania: Łaskarzew
  7. KRAWCZAK Jolanta Wiek: 57, miejsce zamieszkania: Stanisławów
  8. LESZCZYŃSKA Barbara Wiek: 40, miejsce zamieszkania: Brzóze
  9. MATYSZEWSKA Anna Teresa Wiek: 60, miejsce zamieszkania: Warszawa