Wirtualny Mińsk Mazowiecki

REKLAMA

REGULAMIN

Regulamin serwisu Polityka prywatności

O SERWISIE

Ogólnie o serwisie Autor serwisu Kontakt FAQ Reklama Logo serwisu Archiwum newsletterów Test Mińszczanina

OSTATNIO DODANE AKTUALNOŚCI

MDK TV

OSTATNIO DODANE WPISY NA BLOGACH

KONTAKT

Preferowany sposób kontaktu z serwisem to poczta e-mail. Poniżej dostępne są informacje o działających skrzynkach email, zanim jednak napiszesz, pamiętaj, że:

 

  • zapowiedzi wydarzeń można dodawać samodzielnie z poziomu specjalnego formularza 
  • ogłoszenia można edytować i kasować samodzielnie

 
Adresy e-mail serwisu:

Wszelkie wiadomości dotyczące funkcjonowania serwisu (czyli dyspozycje odblokowania konta, dyspozycje moderacji forum, zapytania o reklamę, wszelkie inne pytania w sprawie serwisu) a także informacje prasowe związane z miastem Mińsk Mazowiecki lub regionem prosimy przesyłać na poniższy adres:

 

minskmaz@minskmaz.com *)

Propozycje współpracy, pomysły na nowe funkcjonalności oraz inne sprawy związane z serwisem, które nie są dyspozycją bezpośredniego kasowania lub zmieniania treści lub sprawy pilne prosimy wysyłać bezpośrednio do autora serwisu na adres:

 

leszek@siporski.com  *)

*) wskazane adresy poczty elektronicznej nie są właściwe dla przesyłania informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144 poz. 1204, z późniejszymi zmianami).

Serwis "Wirtualny Mińsk Mazowiecki - minskmaz.com" nie jest zainteresowany otrzymywaniem  informacji reklamowych niezwiązanych z serwisem lub regionem.
Niniejszy serwis jest strona prywatną i nie jest oficjalną stroną miasta Mińsk Mazowiecki. Wszystkie treści i komentarze napisane przez użytkowników są ich własnością, autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Ta strona wykorzystuje cookies więcej informacji

Autor serwisu: Leszek Siporski © 2003-2011
Designed by: MindOpen

PRZYJACIELE SERWISU

CS dyziek.com ranczo.org Elitmat Rectime sNik
Wydrukowano ze strony "Wirtualny Mińsk Mazowiecki" www.minskmaz.com w dn. 2014-09-21 04:00:53 z adresu IP: 54.81.134.175